Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önmegtartóztatás! Ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önmegtartóztatás! Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Eddig minden nap maszturbáltam, de mostanság elgondolkodtam rajta, hogy talán jól jöhet egy hosszabb időnyi pihenés. De nem tudom, hogy csináljam? Ugyanis elég élénk a szexuális vágyam (bár még szűz vagyok)



igen tudom, ÖNURALOM... de azon kívül még valami, amivel könnyebb elviselni?


16F


(esetleg ha ez számít: 2 napja tart és 1 hónapig tervezem)


2010. máj. 9. 15:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%

lány vagyok ha már ennyire érdekel és 18(ja és nem szűz, 3 éves kapcsolatom van)

De nem hinném h egy fiú szerelmes lesz egyből csak a szexre gondolna a nap 24 órájában.És szted az miért elmosolyogtató dolog h inkább találjon egy húsvér lányt?sztem ennek így van a rendje.

2010. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
figyelj csillagom. nekem 5 éves kapcsolatom van... szerelmesek vagyunk egymásba és mégis sokat jár a szexen az agyunk. amúgy meg tedd a szívedre a kezed: te sem hiszed el h a párod nem ránt rá néhanapján...
2010. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább verd ki, minthogy éjszaka kifollyon... én így vagyok vele!!XDXD
2010. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ingerszegény környezetben sokkal könnyebb.Ha olyan helyen élsz, ahol kevés nő van és azok is rondák, plusz van mivel folyamatosan elfoglalni magadat (keménmy fizikai munka előnyben), akkor meglepően sokáig meg lehet állni.
2010. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 16:16


Nem azt írtam, hogy nem jár a szexen az agyunk a barátommal!Képzeld 2 és fél napot nem találkozunk csak, mert egyetemre jár, de a többi napon mindennap szexelünk és nem egyet, szal elég szomorú h a te barátodnak szüksége van arra h kiverje melletted, eléggé égő...


És én arra értettem a kérdezőnek a bnős dolgot, hogy fiatal, ismerkedjen, és az időalatt is inkbáb a lányra koncentráljon h milyen h jól kijöjjenek és aztán mehet, ha összejöttek.

2010. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
juj 16:16 te erre vagy büszke?Tényleg gáz,hogy a barátod kiveri melletted úgy,hogy sexeltek is Vagy csak gondoltok a szexre sokat, de nem csináljátok?:D ÚGy látszik nem adsz meg neki mindent ;)Szerinted ez a normális?Sajnálni tudlak!Ha valakinek mindent megad a párja szexuális téren, szerintem nem normális(nagyon nem!) hogy "néhanapján ráránt" Gondolkozz el ezen mielőtt lecsillagozod szegény válaszolót, ő legalább hasznos tippet adott, nem úgy mint te!Így legyen párja a fiúnak, hogy közbe ráránt?Nagyon nincs rendben akkor valami köztetek, jöhetsz azzal, hogy az én párom is biztos csinálja, de megnyugtatlak, hogy nem!Képzeld én mindent meg tudok adni neki,amire vágyik és nincs szüksége a hokira ;)
2010. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én egyszer poénból haverokkal bezárkóztam az iskolai lány vécébe és hallgatóztunk. Kb. két percenként bejött egy lány és fosott meg fingott egy nagyot, sokan még kezet sem mostak utána... hát én ezek után 1 hétig nőre nézni sem tudtam, szerintem próbáld ki ;)
2012. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!