Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
1 éve élek kapcsolatban, ez az első komoly kapcsolatom, vele vesztettem el a szüzességemet is. 28 éves làny vagyok, eddig bizonyos problémák miatt nem mertem ismerkedni, sőt nagyon életem se volt. Jól megvagyunk együtt, működik a dolog, esküvőt is tervezünk. Mégis van egy részem, ami néha 'megszólal' és nem tudom figyelmen kívül hagyni. Ezzel a kapcsolattal úgy érzem, kinyílt a világ, bátrabb vagyok. Van bennem félelem, hogy ha férjhez megyek, akkor élem majd a megszokott, hétköznapi életet, mint eddig és esetleg pár év múlva megbánom a döntésem. Úgy érzem, elvesztem a lehetőségét annak, hogy kipróbáljam magam egyedül az életben, hogy igazán megtaláljam önmagam. Édesanyám példája jut eszembe, aki 18 évesen terhes lett és hozzáment apához, nem igazán volt élete, sajnos rosszul sült ez a dolog. Nem szeretnék így járni. Érzem a szabadságvágyat, pedig tényleg jól működik a kapcsolatunk. Mit tegyek?

2017. febr. 26. 09:50
 1/1 anonim ***** válasza:
62%

Szűz voltál, és úgy vagy vele, főleg, hogy látod mások példáját, mennyire cserélgetik a partnereiket.

Most kinyílt a csipád és nem akarsz leragadni egy férfi mellett. Érthető.

Csak szerintem nem normális, hogy 28 évesen vágysz már erre. Mert lehet hogy nem találsz még egy normálisat mint a mostani, és lehet évekkel később meg azt bánnád.

De neked kell tudni mit akarsz.

Találhatsz sokkal jobbat is.

Én 28 éves férfi vagyok, soha nem életem, nincs is senkim és nem is lesz. Mert hülye vagyok a nőknek csak.

2017. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!