Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két felé húz a szívem? Valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két felé húz a szívem? Valakit el kell küldenem

Figyelt kérdés

Röviden a történet. Vissza fogadtam az exemet mivel úgy éreztem, hogy adnom kellene neki egy esélyt valamint, benne volt a döntésben az is ,hogy megsajnáltam a sok könyörgését. Kérte,hogy tegyem boldoggá. Ő nagyon oda van értem, én pedig igyekszem megfelelni neki. Én nem is tudom mit érzek. Mint embert tisztelem és szeretem de nem szerelemmel. 2 hónap után már éreznem kellene szerelmet. Talán a múlt is zavar. Tulajdonképpen most csak rám számíthat, anyagilag is meg emberileg is. Fájna elküldenem másodjára is. .Anyagilag is rám számíthat. Valamint lelkileg se akarom tönkre tenni


Másik baj, hogy talán elkezdtem megint vonzódni ahhoz a sráchoz akivel akkor ismerkedtem meg amikor az exemmel szétmentünk. Elmondta, hogy sajnálja, hogy lekésett rólam és abban reménykedik, hogy még fiatalok vagyunk és van időnk egymásra találni.Kedvelem de tudom, hogy el kell küldenem valamelyiket.


Tanácstalan vagyok, hogy inkább dolgozzak azon a kapcsolaton amit már párszor neki kezdünk rendbe hozni vagy inkább mondjam el nyíltan mindkettőnek a helyzetet? Vagy ki mit tenne? 19 éves vagyok


2017. febr. 26. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
tini rovatot keresd
2017. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel az exeddel azt hangsúlyozod, hogy Ő boldog, Ő akar boldoggá tenni, de Te csak igyekszel megfelelni, szóval neked nincs ilyen irányú igényed,ezért...Ráadásul csak szánalomból vagy vele, mert szegény most nem úgy áll anyagliag. Egybéként lehet Ő is csak azért ment vissza hozzád, mert nem olyan remek most a helyzete. Sajnálat senkinek nem jó, Neked meg végképp.19 évesen le kéne ragadni egy olyan kapcsolatban, ahol nem érzed jól magad?Én nem vagyok senki hogy megmondjam mit csinálj, de ha visszaolvasod mit írtál,akkor neked is egyértelműbbnek kell lennie.
2017. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy szerelmes a pasidba hagyd ott !
2017. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!