Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kockáztatnátok, ha az eszetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kockáztatnátok, ha az eszetek mást mond?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 2 hónapja barátom van és nagyon jól megvagyunk, bármit megtenne értem, nagyon szeret, olyan ember, akivel lehet hosszútávra tervezni :) Értelmes, nagyon rendes és tisztességes, jól néz ki, jó munkája és végzettsége van...egyszerűen olyan, akit el tudnék képzelni bármikor magam mellett. Még nem vagyok szerelmes, mert nálam ez hosszabb folyamat, de már kezdek az lenni.


Viszont felbukkant az a srác, akibe előtte fél évig bele voltam zúgva(randiztunk párszor és lefeküdtünk, de nem jártunk, mert akkor egyikünk sem akart kapcsolatot, viszont én utána sajnos belezúgtam), és most találkozóra hívott. Ő olyan ember, akinek eddig nem volt hosszútávú kapcsolata, csak alkalmik és tudom, hogy soha annyi mindent, de talán még huszadannyit sem tenne meg értem, amit a párom megtesz/megtett. Az eszemmel tudom, hogy nem kéne találkoznom vele, mert a barátom kisujjáig sem ér fel. De mégis felkavarodtak most az érzéseim... Szerintetek mit tegyek? Hallgassak az eszemre inkább és hagyjam őt? Félreértés ne essék, megcsalni semmiképpen nem fogom a párom.

20L



2017. febr. 27. 06:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem akarod megcsalni a párod akkor nyilván nem állsz neki találkozgatni a csávóval.

Nem való neked még kapcsolat. Ilyenen agyalsz? Amikor állítólag szereted a párodat? Az a baj kislány, hogy ha ezen töröd már az agyad akkor megfogod csalni lehet nem ma nem holnap, de megcsalod majd a barátodat. Remélem szegény srác rájön, hogy kivel van együtt. Gratulálok neked! Ostoba

2017. febr. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
67%

1#nek igaza van. Minden elmondott. Az ilyen kislanyokbol lesz a RIBIZLI hu...lye p....csa vagy! 😒😑


24F

2017. febr. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Csinálj amit szeretnél, csak a párod be sérüljön. Ritka manapság az olyan férfi mint a párod...vigyázni kell rájuk.

A másik srác...azt tucatot találhatsz minden ujjadra.

Mérlegelj és döntsd el kire/mire van szükséged.

2017. febr. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Miért csalnám meg? Nálam két út létezik: vagy együtt vagyok valakivel és csak vele, vagy szingli vagyok. Ergo ha találkoznék a másik sráccal, akkor csakis úgy, ha szingli vagyok. Eljutott az agyadig..?

De mindegy is, én már döntöttem, nem hagynám el a párom :) Csak hirtelen zavaromban írtam ki a kérdést. Egyébként meg, 2 hónapja ismerem csak, ilyenkor még nem kell szerelmesnek lenni, de ettől még szeretem. Nálam a szerelem legalább 3-4 hónap.

2017. febr. 27. 06:35
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

A párodra vigyázz mert alig vannak ilyen férfiak manapság.

A tucat csávót meg nem kell sajnálni minden diszkóban van belőle 10.

2017. febr. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%
Bocs,de én találkoznék az exel.Mert,ha nem találkozol vele,sajnálni fogod hogy nem láttad,egyrészt mivel azt sem tudhatod bejön e még,másrészt mert ahogy leírtad a szíved az exedhez vezet,az eszed meg a mostanihoz.Te írtad redes,kedves,szeret engem,barmit megtenné értem.És neked mégsem....Eszemre hallgatok mikor munkahelyet váltok pl...Nem készülsz megcsalni,es én elhiszem hogy nem.Én személy szerint nem akarnék együtt lenni olyan emberrel aki engem szeret,nekem mindent megad,kedves,helyes de...Mert ott van hogy de,és mert közben az exemre gondolok.Ezek szerint én azt élvezem hogy valaki szeret,hisz ott a DE.Valószínű előtte nem volt ilyen hogy valaki Ennyire odáig volt érted.De ahogy gondolod.És nem vagy ostoba,ahogy itt írták.
2017. febr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Szergej55 ***** válasza:
58%
Egy numerára pont jó leszel a felbukkant alfa arcnak.
2017. febr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Én is arra tippelek az ex csak meg akar még párszor fektetni, amíg nem talál más csajt.

De ezt neked kell érezni.

2017. febr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Ti mindig minden helyzetben erre tippeltek.Agyatok is csak eddig ér.
2017. febr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

Tedd fel magadnak a kérdést - primitív, egybites ösztönlény vagy?

Mert ha nem, akkor eszedbe se jut találkoznod az exszel.

2017. febr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!