Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, nektek mitől jönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mitől jönne meg az eszetek?

Figyelt kérdés
Szóval ha elhagynátok a párotokat egy másik nőért,úgy hogy a párotokkal boldogok voltatok,sok évet együtt voltatok,született babátok,de meghülynétek,és ezt mind feladnátok egy másik nőért.....Hogy viselkedjen egy nő veletek,hogy észbekapjatok,hogy basszus......(mivel a gyerek miatt tartjuk a kapcsolatot...) Közömbösségtől térnétek észhez,vagy attól,ha elcsábítana a volt párotok,és egy hatalmasat szexelnétek.....vagy ha úgy kezelne,mint egy barátot......(hozzáteszem,hogy ha mélyen legbelül még szeretnétek a volt párotokat,csak elvakítana az újdonság érzet....)
2015. márc. 31. 20:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
attól,ha kitennéd a babát a taigetoszra
2015. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha boldogok lettetek volna,akkor nem hagy el..èrted..35/F
2015. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

1 visszakérdezés? Ha viszket a feneked az ellentétes oldalon lévővel vakarod meg? Mert csak úgy teszed fel a kérdést, mintha nem lenne nyilvánvaló mit akarsz. Na mindegy.

A dolog minden férfinál eltérő. Konkrétan az, hogy mikor jön meg az esze nem a kérdésed lényege. A helyzet, hogy valószínűleg megcsal, mert már nem tetszel neki, nincs rá időd és hasonlók, nyilván a gyermekvállalás következményei. Neki kell döntenie, hogy választ egy boldog házas életet vagy egy lazábban snasszot megnehezítve 3 emberét.

2015. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 RRR ***** válasza:

ha már itt tart :sehogy

nem kellene hagyni eddig elfajulni

esetleg nem most nagy szex,hanem mindig

2015. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

elmondom én hogy látom és mire gondolok. És max. szemezgetsz belőle.

Egy férfinak ez már "pánik reakciója". Amikor valamiben nem találja meg a szabadságát a kapcsolatán belül, besokall és elillan, megszabadul,kitör. A fuldokló aki kirohan és bőszen szedi a levegőt.

Ebben az a rossz, hogy amikor eléggé kilihegte magát vissza akar térni, másrészt ha nem jöttök rá mi az amiben ő súlyosan "fuldoklik" meg fog ismétlődni.

Ennek az oka bármi lehet. Ott a gyerek. Lehet túl sok lemondás valamiben neki, ami nélkül próbál élni, de nem tud. Ez lehet bármi, pitiáner baromság is, mindegy, ha felhalmozódik menekül. aztán vissza.

Erre nektek kell rájönni.

De igen lehet, hogy újdonságra van szüksége. (olykor egy balesetre) elképzelheti gyakori ok. De ugyanilyen ok lehet, ha a hobbijára ment rá a családozás


Megoldás lehet (októl függően) az "elnéző kapcsolat" (baleset belefér), több pihenőidő tervezése, átütemezni az életmódját, hogy arra is jusson idő.

Mindegyik alapos önismeretet és tudatos tervezést fog igényelni.

Most pedig egy kicsit hagyd, hadd fussa ki magát.

2015. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Már mással szexel hatalmasat,ezzel elkèstèl.
2015. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm mindenkinek.de nem a kapcsolatunkkal volt probléma,és nem is a gyerek miatt nem volt időnk egymásra.Sejtem a problémát,amiért elmenekült,de nem a gyerek,és nem előlem,ez kicsit bonyolultabb annál.És a szex is jó volt,és volt is,jó is volt....foglalkoztunk is egymással....most teljesen odáig van meg vissza a nőért,de érzem,hogy még szeret engem,és mélyen legbelül erősebben.Esetleg valaki konkrét példákat tud mondani ismerősökéletéből,vagy saját példából ? (tudom,hogy minden helyzet és minden férfi,kapcsolat más....)
2015. márc. 31. 21:12
 8/20 anonim ***** válasza:

Hmmmm még pár gondolat.

Egyrészt légy stabil háttér és gondolkozz hol érezhette magát bekorlátozva, ami ezt kiváltotta. Másrészt bölcsen csinálod, nem erőlteted rá magadat, nem "üldözöd" mert ettől csak messzebre fog futni. Légy visszatérési pont. Ez sokáig eltarthat és előre szólok, nagyon nehéz lesz a számodra.


Közben megkérdeztem a feleségemet is (rendszeresen kikérem a véleményét) Az ő meglátása az, hogy felsoroltál arcokat és szerepeket amiket végig akarsz próbálni. Szerinte: mind együtt. Szerető, barát, szajha, anya, feleség, társ.

Ezt egészítsd ki azzal, hogy nyitva tartod az ajtót neki.


És még valami. Ha túl régóta tűrt valamit és úgy futott el, maradéktalanul vissza nem kapod már. Visszajöhet a gyerek miatt, család miatt, barát miatt, de a feleség és társ miatt nem. Tehát garancia tuti nincsen, így csak esélyed van.

2015. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Utolsónak:anyummal laktunk,és nem bírta elviselni,....szval ebben keresendő a menekülési út,de ha újra kezdenénk,elköltöznénk innen...Én vagyok neki minden,szerető,társ,barát,haver,szajha,minden,de nehéz kibírnom,hogy ne keressem a társaságát.próbálok közömbös témákkal nyitni felé,pl:hogy nem jó a telóm,mit cisnáljak vele,meg ilyenekkel,de lehet hogy így sem kéne keresnem?

És mondogatja,hogy keressek vkit magamnak,de tudom,hogy ha keresnék,megsértődne....szval nem tudom,féltékeny lenne-e,és észhez térne,vagy pont ellenkezőleg? De tényleg a kapcsolatunkkal mindne jó volt,mióta külön vagyunk,még meg is csókolt,megölelt,felizgattuk egymást pusztán egymás jelenlétével,és egy csókkal.....mint a kapcsolat elején.Nem hült ki még a szenvedély....

2015. márc. 31. 21:19
 10/20 anonim ***** válasza:

Nos akkor k. nehéz dolgod lesz.

Mert el kell költöznöd és most neked kell fészket raknod, hogy hazaszálljon.

Anyós nélküli fészekbe. (az ok megszüntetése) Sajnos nem az első pár vagytok akit anyós ver szét. És gyanítom nem is az utolsó. A heti egy kontakt nem vészes, nem az a lényeg, hogy nem kontaktáltok, hanem az, hogy ne "visszasírd", egyszóval érzelmileg ne érezzen nyomást. Ha ez megvan megint csak bölcsen csinálod.


Szóval fészek anyós nélkül, vonzó párom, ott a gyerek, lelkünk mélyén szeretjük egymást, innen még vissza tudtok jönni, de lutri ezt nem győzöm hangsúlyozni.

A másik nő karakterét meg elemezd ki. Valamivel megfogta, azt talán ki tudod oltani azzal, ha te is totál megújulsz az új fészek által. (új légkör, új otthon!). Az újdonság varázsa is elmúlik egyszer :)

2015. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!