Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből vehetem észre azt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből vehetem észre azt ha egy pasi nem akar, vagy nem mer kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Középkorúak vagyunk, régóta nézzük, kerülgetjük egymást. Mernék én a kezdeményező lenni, de miből vehetném észre azt, hogy nem akar közelebb kerülni.

2017. febr. 27. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A pasi akkor nem akar valamit a környékén lévő, általa kerülgetett nőtől, amikor alszik (vagy még akkor is akar...).
2017. febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ezt nagyon be lehet nyalni.Azt képzelni a jelekből, hogy tetszel aztán mégse,ha meg azt hiszed csak kedves akkor tuti akar valamit.Egy középkorú férfinak legyen annyi esze hogy ha akar valamit akkor kezdemenyezzen.Sztem.Jeleket csak félreértéeni lehet.
2017. febr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó kérdés. Engem is érdekelne a válasz. :D

Simán félre lehet érteni a szimpla kedvességet, és a flörtbe is sokat lehet képzelni.

2017. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: ha elutasít, biztosan nem akar semmit. :)
2017. febr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!