Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha csak ittas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha csak ittas állapotban vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
Haverok vagyunk, amikor egy társaságban vagyunk, akkor szinte felém sem hederít. De múltkor amikor alkoholt fogyaaztottunk, akkor ölelgetett, sokat beszélgettünk. Ez mit jelent?
2017. febr. 27. 14:55
 1/6 anonim válasza:
100%
Az ittas ember általában mindenkihez vonzódik. Nem véletlen az sem,hogy az emberek ittas állapotban követik el a legtöbb megcsalást.
2017. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jogos. Köszi a választ
2017. febr. 27. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy! Talán csak ilyenkor van bátorsága kimutatni az érzését. De ez akkor igaz, ha csak veled ilyen, amikor iszik, ha mindenkit ölelget és csókolgat, akkor felejtős. Az ittas ember általában őszinte, sokkal nyitottabb, a szív felülkerekedik az eszen...
2017. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez az amit nem nagyon tudok eldönteni. Hogy most melyik. Csak engem ölelgetett.
2017. febr. 27. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Azért megcáfolnám, hogy az ittas ember mindenkihez vonzódik. :) bár nekem is van olyan haverom, akinek 1-2 sör után már mindegy kivel csak élő ember legyen.


Ha magamból indulok ki, van hogy elmegyünk bulizni vagy iszogatni és én is ölelgetősebb illetve őszintébb leszek 1 emberrel, aki tetszik.


Szóval vagy az van, amit előttem is írtak, hogy mindegy neki kit ölelget vagy az, amit én is csinálok. Sajna hogy melyik az igaz azt neked kell kiderítened. Mindenesetre ha te is ittál eleget, akkor kezdeményezz valamit, maximum utána az alkoholra fogod ha elutasít! ;)

2017. febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5ös rendben. Majd legközelebb kiderítem. Köszi, sokat segítettél😊
2017. febr. 27. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!