Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják hogy a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják hogy a magyar nők a legszebbek, miközben nem szebbek egy más nemzetiségű nőnél?

Figyelt kérdés

Ezt a "magyar nők a legszebbek" dumát még külföldön is ismerik.

Pl USA-ban és a sztereotípiákkal ellentétben ott nincs sok kövér ember, legalábbis nincs több kövér mint itt. A nők se csúnyábbak mint itt.

Egyébként ők úgy tartják hogy az orosz nők nagyon szépek és vannak férfiak akik direkt orosz nők választanak.


2017. febr. 27. 15:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem a legszebbek, de szépek. És olcsón megkúrhatók. :)
2017. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
A p1csakra ertik, itt van a legtobb magamutogato konnyu no. Egyebkent egyaltalan nem szebbek arcvonasokra. Nyugaton szolidabbak az emberek, egyesek meg keverik a szepseget es a magamutogatast.
2017. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Mert a magyar nők tényleg szépek.Dolgoztam Belgiumban,Franciaországban,Hollandiában.És megfordultam tőbb más országban is.Én nem láttam annyi szép,nőt mint itthon.
2017. febr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Amilyen szépek a magyar nők külsőre olyan rosszak természetre.
2017. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10%
Nekem pont nem jönnek be általánosságban a világos szem, világos haj miatt.
2017. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
42%

Szerintem Europaban elokelo helyen allnak a Magyar csajok.


Viszont azert az Ukran, Cseh, Szlovak es talan Sved csajok biztosan megelozik oket. Szerintem :)

2017. febr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%

Pedig egyáltalán nem nagy számok a magyar nők,és lehet külsőre szépek,de belül milyenek... felszínesek,hisztisek,beképzeltek.


Jött hozzánk mostanában sok külföldi csaj,és ezerszer jobban tetszenek külsőre is,belsőről már nem is beszélve.

Persze köztük is vannak tipikus p*csák,akik felszínesek. Főként akik az EU-ból jönnek,a jólétből.

De akik nem onnan jönnek,sokkal tündéribbek,és ha nem is olyan szép az arcuk pl.,akkor is sokkal jobb emberek,és normálisabbak is felfogásban.

2017. febr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%

Ez egy bődületes marhaság, csak azért találtuk ki, hogy valamire mi, magyarok is verhessük a mellünket a nagyvilágban(ha már nagyon más miatt nem tudjuk). Szépek a magyar nők, de sajnos a belsőjük - tisztelet a kivételnek - nem szépíti meg őket még jobban:( Bár mi, pasik is hibásak vagyunk ebben.


Vajon van még egy olyan ország a világon, ahol ennyire elrontotta egymást a két nem?:)

2017. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk azokhoz a franciákhoz,angolokhoz,németekhez,stb. képest tényleg szépek vagyunk 90%ban,akik nem keveredtek.De ez nem csak nemzetiség függő,hanem attól is,hogy mennyire keveredett más nációkkal,pl. az USA-ban attól is van több dekoratívabb alapú nő ,mint a briteknél,mert ők is nagyon sokat keveredtek.Pl. Christina Aguilera is akiben van latin vonó,Fergie-ről nem is beszélve.Utóbbi még szétplasztikázva is jobban néz ki egy átlag,nem kevert brit nőnél.
2017. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
Ezt legfeljebb a magyar nők szeretnék, ha így lenne...
2017. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!