Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a magyar lányoknak úgyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a magyar lányoknak úgyis inkább kell más nemzetiségű pasi napjainkban (néger, cigány, arab, német) a toplista élén), akkor minket magyar fiúkat milyen nemzetiségű lányok imádnának leginkább szerintetek? Személyes tapasztalok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
megint??
2012. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

[link]

Hát ő pl..

2012. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
C típusúak
2012. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
hát én alapból nem jönnék össze... arabbal.. se cigánnyal .. de négerrel se..
2012. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Úgy tudom, a környező szláv országok lányai nagyon szeretnek bennünket. Pl.: lengyel, szlovák, ukrán lányok között nagyon kedveltek a magyar fiúk. És elvileg nyugatra és északra is komoly sansszal lépünk ringbe.
2012. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Nálam csakis magyar fiú jöhet szóba, de ők meg leginkább japán lányról álmodoznak :/
2012. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Én hallottam olyasmit mintha északon is lenne irántunk érdeklődés. Pl. Finnek
2012. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Arra azért kíváncsi lennék, hogy amikor a lányok ilyeneket olvasnak, nem félnek-e, hogy nekik nem marad normális fickó, csak az öntelt, műmájer ficsúrok?! :D
2012. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Én pl. nem félek, mert egy normális férfi nem hiszi azt, hogy az összes magyar lány más nemzetiségűre bukik és egy normális férfi nem gondolkodik azon, hogy ő magyarként vajon melyik ország lányainak jönne be. Csak azok a pasikák filóznak ilyesmin, akik nem találnak barátnőt, és ilyen hülyeségekkel indokolják a miértjét. Nyugodjatok meg, ti máshol se kellenétek ezzel a torz önképpel: "milyen nemzetiségű lányok IMÁDNÁNAK"

Kik vagytok ti, akik egyetértenek a kérdezővel, hogy imádatot vártok?

2012. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Egyetértek a kilencessel.

Próbálkozzatok Kínában. Kőhalmi szerint ott bármilyen fehér ember latin lovernek számít. Na ott esetleg lehettek nagymenők, itthon csak fiúkák.

2012. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!