Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem reagál?

Figyelt kérdés
Beszélgettem Viberen egy sráccal, egyszer találkoztunk már személyesen is a munkahelyen. Nagyon szimpatikus volt, gondolom én is neki mivel számot is cseréltünk. Egyszercsak nem írt vissza, (tavaly december óta). Elolvassa, de nem ír. Miért lehet ez? Járt már így valaki? Semmi olyat nem írtam neki amivel megbánthattam volna. Nem értem a dolgot... nyilván oka van, de nem lenne egyenesebb ha megmondaná? Szerintem csúnya dolog így félbe hagyni mindent...
2017. febr. 27. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
10-ből 9 lány pontosan ugyanígy hagyja félbe a dolgokat. Talán a srác is tőletek tanulta.
2017. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak itt most nem ez volt a kérdés. Nekem pedig nem szokásom az ilyesmi, úgyhogy a tisztelt kivételt képezem. Köszi a tartalmas választ.
2017. febr. 27. 18:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Tisztelet a kivételnek, pl nekem is. Amúgx biztos szingli volt?
2017. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csakhogy mi sem tudjuk.
2017. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elég sokat beszéltünk, tök jó irányba haladtak a dolgok. Barátnője pedig nincs. Minek is kezdeményezett volna beszélgetést ha nem érdeklődne. Elég konkrèt dolgokról volt szó, találkozó meg minden. Most pedig felszívódott...
2017. febr. 27. 18:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam csak itt másfél évig beszélgettünk.
2017. febr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kb 1001 oka lehet, a legártatlanabbtól kezdve..
2017. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen van, én is jártam így. Egyenességet sajnos nem érdemes várni, a legtöbb ember a "nem válaszolok, majd csak rájön, hogy leszärom" stratégiát követi.
2017. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma találkoztunk hosszú idő után újra. Egy sziával elintézte, és szépen elmentünk egymás mellett. Azt hiszem egyértelmű. Szomorú vagyok nagyon...
2017. febr. 28. 14:37
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Kitartás! Sajnos sok ilyen van tényleg. Egyszer olyan is előfordult, hogy nem is köszönt nekem az egyén, pedig bele voltam esve. A legutóbbi esetben meg arról volt szó, hogy neki idő kell, és beszélgessünk még, mielőtt találkozgatni kezdünk. Közben összejött mással, és nekem mesélte el, mikor átvágta a másik...

Annyi inkorrekt ember van, hogy el sem hiszed. Most lehetsz szomorú, de attól még merj új emberek felé nyitni, a tiszta lapot mindenki megérdemli.

2017. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!