Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha első randi utáni napon nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első randi utáni napon nem reagál a lány semmilyen megkeresésre,100% hogy esélytelen?

Figyelt kérdés

Nem veszi fel ha hívom, nem válaszol az SMS-re.


Ha így van, miértnem mondja meg? Volt is róla szó előtte hogy nem sértődök meg ha így alakul csak szeretem ha tudtomra adják.


2016. okt. 17. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Inkább 200%
2016. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%

99,99%


De hadd kérdezzem meg:

1, Miért keresed már másnap? Miért nem hagysz neki teret?

2, Ha meg hívtad, és nem vette fel, látni fogja hogy kerested. Visszahív, vagy pár nap múlva megpróbálnám újra. De minek írsz még egy sms-t is utána?

2016. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Ez kérdés?
2016. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

#2


???


Tudom ez hülyén hangzik, de egy jól sikerült randi után én már aznap szeretek beszélni, ha mást nem annyit, hogy a másik is hazaért-e épségben, meg pár szót. Aztán másnap írok róla többet, de ilyen barom szabályokat sosem értettem, hogy "3 napig nem szabad írni"... Daaaamn!

2016. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Ez már veszett fejsz, apuskám.

22/L

2016. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A fura az, hogy a randi jól sikerült. Határozottan! Nem értem hogy ennek ellenére miértnem ad jelt magáról.

Nem számítok pozitív változásra. Néhány nap múlva megpróbálom még, ha akkor sem sikerül, hagyom.

2016. okt. 17. 22:00
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

Ez már felejtős.

Az más kérdés, hogy nincs benne annyi gerinc, hogy elmondja mi a helyzet, inkább menekül behúzva fülét farkát...

2016. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg csak te érezted jólsikerültnek.
2016. okt. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Amennyiben az együtt nevetgélés, tartalmas beszélgetés, folyamatos szemkontaktus nem jelent jól sikerült randit, akkor valóban nem az.
2016. okt. 17. 22:48
 10/15 anonim ***** válasza:
Attól hogy nevet valaki (zavarában is nevethet) és rád néz többször, még nem biztos, hogy jól sikerült a randi. Amit Te tartalmas beszélgetésnek éreztél, az lehet, hogy számára nem volt az.Ha csak nem történt vele valami baj, vagy családi tragédia akkor esélytelen, igen.
2016. okt. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!