Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bepróbálkozott egy volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepróbálkozott egy volt tanárom. Nagyot csalódtam. Hogy lehet ekkora különbség a "2" énje között? Mit gondoltok, mindig is ilyen volt, vagy szimplán bekattant?

Figyelt kérdés

Gyerekek ez most pitiáner apróságnak tűnik, már pár hét eltelt azóta, de még mindig nem tudtam megemészteni, olyan csalódott vagyok hogy az valami fogalom. A nálam kb. 15 évvel idősebb volt tanáromról van szó, aki felbukkant a semmiből és elkezdett nyomulni, úgy, hogy tudja hogy hamarosan férjhez megyek.


Azért vagyok ennyire kibukva rajta, mert gimiben egyfajta példaképem volt, akire felnéztem, tiszteltem, ő volt a tiszteletre méltó tanár úr, aki komolyan vette a dolgokat, a diákokkal távolságtartó volt, de a lelkiismeretes oktatás mellett azzal is szívből törődött, hogy jó ember legyen belőlünk, élettapasztalatot próbált nekünk átadni, amolyan igazi példás tanár volt. A gondolkodásmódja, viselkedése, minden, ami ő volt, nagyon szimpatikus volt és sokra tartottam (17 évesen "szerelmes" is voltam belé, de ezt rég elfújta a szél, az emlékeimben másképp él/t).


Na azóta eltelt jó pár év, most felvette velem a kapcsolatot, és olyan szöveggel állt elő hogy eldobtam a sapkámat. Az világos számára, hogy van vőlegényem, meg írtam is neki, hogy komoly a kapcsolatom, szeretem a páromat, esküvőre készülünk, stb. Ennek ellenére is feketén-fehéren megmondta, hogy bár tudja hogy nem helyes, vonzódik hozzám, és olyan dolgokat írt ami nem helyén való. Túl bizalmas, túl közvetlen volt. Arról beszélt, hogy mindig is olyan nőre vágyott, mint én, mennyire egyformán jár az agyunk, bennem megvan az, ami az exeiből hiányzott, szóval bőven olyan dolgokat, amiket egy gyűrűs menyasszonynak nem illő írogatni.


A kérdésem az lenne, hogy mit gondoltok erről az egészről? Úgy érzem hogy egy világ dőlt össze bennem...Az az ember, akit annyira szerettem és tiszteltem, képes így viselkedni egy kapcsolatban élő nővel. Hihetetlenül jó embernek ismertem meg, mint pedagógust..hogy lehet ekkora különbség, hogy lehet ennyire más magánemberként és tanárként? Igazából magamat sem értem, miért viselt meg ennyire ez az egész, totál ki vagyok bukva, néha nincs kedvem semmihez, én hülye még mentegetni is próbáltam magamban. Ami még felettébb aljas volt, hogy bár nem mondott semmit az én "érzéseimmel" kapcsolatban, csak szimplán kérdéseket tett fel, amikkel láthatóan az volt a szándéka, hogy valljam be magamnak, számomra sem közömbös. Mintha meg akart volna kísérteni. Pedig nem vagyok az az elcsábulós fajta.


Mit gondoltok?



2017. febr. 27. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

Úgy látszik, kevés volt neki, hogy tiszteled és felnézel rá valamiért. Ő ennél többet akart, szexelni veled.

Ez a gondja a legtöbb jófiúnak is, hogy beteszik őket a nők barát-zónába, felnéznek rájuk 1-2 apróságért, mert milyen jó ember meg stb. DE nem szexelnek velük! És lehet, hogy még egy világ fog összedőlni benned, de fogd fel végre, hogy a férfiaknak a tisztelet nem elég, nekik testi kielégülés is kell. Ha az utóbbi nincs meg, akkor elmehetsz a p1csába a tiszteleteddel, minden pasi utálja a barát-zónát, megalázó is, pedig hát a barátság elvileg jó dolog, csak nem egy nőtől.

2017. febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor, mikor utoljára látott, hidd el, esze ágában sem volt szexelni, 17 éves kiskorú (!) voltam. Ő meg elég jól nézett ki ahhoz, hogy nálam idősebb, vonzóbb nőktől ezt megkapja. Nem hiszem, hogy ilyen téren nőkből valaha is hiánya volt.
2017. febr. 27. 22:52
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Honnan tudod, hogy nem volt hiánya? 17 éves voltál, még nem kettyinthetett meg, főleg mivel a tanítványa voltál ki is rúgatták volna, szóval akkor neki is el kellett fojtania a szexuális vágyát irántad, pedig lehet már akkor is megvolt. Most már nem vagy a diákba, nagykorú vagy, semmi akadálya és semmi vesztenivalója nem volt azzal, hogy bepróbálkozott. Mit vesztett? Semmit. Így megadta magának az esélyt arra, hogy megdughasson, egyébként meg esélye sem lett volna, főleg hogy vőlegényed van.
2017. febr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Első, milyen barátzónáról beszélsz? A kérdező volt tanáráról van szó, nem a volt "gyík infós" gimis osztálytársáról.

Kérdező, tanácsot nem tudok adni, de teljesen érthető, ahogy érzel. Nekem is van egy számomra nagyon kedves, példaértékű volt pedagógusom, a soraidat olvasva pedig elképzeltem, milyen lenne, ha ki akarna kezdeni velem. (Nem volt nehéz beleképzelni magam a szituba; én is menyasszony vagyok, ráadásul az ő iskolájában hospitálok, szóval még a kapcsolat is megvan).

Hát én is hatalmasat csalódnék. Nyilván én (ahogy te is) nem férfiként tekintek rá, hanem egyfajta mentorként, példaképként. Ugyanúgy, ahogy te is írtad; olyan értékeket képvisel és ad át a diákjainak, amik miatt felnézek rá, tisztelem őt, adok a szavára.

Ha most bepróbálkozna nálam, azzal kb romba döntene mindent, ami bennem él vele kapcsolatban.

Ugyanakkor ez a helyzet ráébresztene, hogy ő is ember, ergo esendő. Azt gondolnám, hogy eddig idealizáltam őt, majdhogynem tökéletesnek tartottam, mert nem láttam (és nem is kellett látnom) az ő emberi, "bűnös" oldalát.

Biztosan nehéz ezt feldolgozni, tényleg el tudom képzelni... de gondolj arra, hogy egyrészt te egy idealizált képet láttál belőle ideáig, nem a teljes valóját, másrészt emlékeztesd magad arra, amiért ő a példaképeddé vált.

Természetes, hogy ezek után átalakul a róla alkotott képed, de én arra bíztatlak (amit - szerintem - én is tennék), hogy koncentrálj arra, ami miatt anno példaképnek tekintetted, ugyanakkor tudatosítsd magadban, hogy ő is ember, tehát nem tökéletes - annak ellenére, hogy a szemedben eddig az volt. Ne ítéld el őt ezért, ne hagyd, hogy ez a "megvilágosodás" semmissé tegye azt, amit eddig adott neked...

Kissé egyszerűen fogalmazva; próbált megtalálni az arany középutat - én ezt tenném.

2017. febr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Attol hogy 17 eves voltal, miert ne jarhatott volna az eszebe, hogy szexeljen veled? Lehet mar akkor is vonzodott hozzad. O is ember!
2017. febr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Idáig olvastam: "aki felbukkant a semmiből és elkezdett nyomulni, úgy, hogy tudja hogy hamarosan férjhez megyek.", a többi nem fontos. Már ennél a pontnál kellett volna neki mondanod, hogy komoly lépés előtt vagy és hagyjon békén, legyetek max haverok szex nélkül.

Ebben az esetben az van, hogy Kérdező, te Önmagadat nem becsülöd és azt a sok munkát és energiát, amelyet te befektettél abba a komoly kapcsolatba, amelyből mots házasság lesz. Tény az is, hogy a tanárodat sem érdekli ez és ha Téged és komoly kapcsolatba fektetett "munkádat" nem értékeli valaki már az elején, akkor az a kérdés voltaképpen, hogy Te miért foglalkozol ilyen alakkal?

2017. febr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, egyedül maradt, talán kapuzárási pánikban is, és azt hitte, még mindig rajongsz érte és várod a talonban.
2017. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg elárulom neked a nagy igazságot. Egy pedagógus férfi az csak a diáklányai szemében nagy valaki, a való életben egy nagy büdös senki, gyári munkás szinten vannak tartva, még a pedagógus kolléganői sem tartják semmire, azoknak is a fejlesztő mérnök pasi kell már olyan korban. Te meg itt voltál egy fiatal pipi, naiv vagy, valószínűleg szép is vagy és feszes, és mindezek mellett felnéztél rá a semmiért gyakorlatilag, igazi főnyeremény lehettél volna neki. Ne légy te biztos abban egyáltalán, hogy nem volt 3,14na hiánya, lehet a volt női is elhagyták szegény csórit, egy mérnökért mondjuk, te ezt nem tudhatod, mi volt a háttérben.
2017. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!