Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már egy ideje együtt vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy ideje együtt vagyunk a pasimmal, de volt egy szitu amikor ki ábrándultam belőle, szeretnék szakitani vele de nem merek, mit tegyek? 15L

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
szakíts vele
2010. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 nielindi ***** válasza:
mi az h nem mersz?!
2010. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem mersz vagy nem akarsz igazán? A kettőt könnyű összekeverni.Először is gondold át: biztos,hogy kiábrándultál belőle vagy csak hirtelen felindulás volt? Ha úgy érzed,hogy teljesen megbocsáthatatlan a tett,eltudsz tőle szakadni úgy,hogy az nem fáj neked,nem fog egy életen át elkísérni,hogy elszalasztottál egy lehetőséget,akkor tedd meg.Mondd ki nyíltan,úgyse lehet mást csinálni.
2010. máj. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
olyan nincs hogy nem mersz. akkor valószínüleg nem akarod igazán. neem amikor odakerült a sor hogy szakítani akartam minél előbb túlesetm rajta és utána tökjó érzés volt.
2010. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

nem az hogy nem merek vagy nem akarok, hanem nem szeretném megbántani, de viszont biztos vagyok benne hogy nem fájna mert igy is sokszor már szintem nem is várom hogy találkozzunk.

de nem tudom hogy mondani neki félek hogy nagyon fájni fog neki:S

2010. máj. 9. 18:50
 6/10 anonim ***** válasza:

mond neki, hogy nem jó ez így, és jobbak lennétek barátként(sablon szöveg, de nekem eddig mindig bejött (; )

nem te felelsz az ő érzéseiért, az a dolgod, hogy te boldog legyél.

2010. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mióta vagytok együtt ??

és hány éves a barátod ?

amúgy szerintem ha úgy érzel, ahogy az előbb leírtad, akkor jobb ha szakítasz vele :)

2010. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát kábé műsfél éve lesz lassan ő 16
2010. máj. 9. 19:31
 9/10 A kérdező kommentje:
másfél
2010. máj. 9. 19:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Huh nekem is ugyanez volt...Ma szakítottunk..Másfél év után, csak én 16 múltam, a barátom meg 18 múlt. És sajnálom őt, mert nagyon nagyon szerelmes (volt) belém, de nekem megkönnyebbülés a szakítás. Nem mondom, hogy jó kedvem van, de nincs rossz, meg nem vagyok letörve, se semmi.

Én azt tanácsolom neked, hogy először csak beszéld meg vele, hogy találkozzatok kevesebbet - hivatkozz akár a tanulásra, vagy családi programokra, vagy egyszerűen csak mondd meg neki, hogy kevesebbet talizzatok. Így meglátod, hogy hiányzik-e a hétköznapokban, akarsz-e vele lenni. Ha nem, akkor szép lassan "építsd le". Ne küldd el azonnal, mert derült égből villámcsapásként fogja érni a dolog. Hagyd kihűlni a kapcsolatotokat. Remélem nem fogsz semmit megbánni és jól alakulnak a dolgok:)

Amúgy mi volt az a kiábrándító szitu? Ha nem akarsz, ne válaszolj.:)


Sok sikert!

2010. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!