Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Rendőr fiúk bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Rendőr fiúk bejönnek nektek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel láttok utcán egy magas, sportos testalkatú mondhatni jóképű 20-25 év közötti fiatal rendőrt. Ha mondjuk amúgy is tetszene nektek ez a srác, a rendőr mivolta rátesz még egy lapáttal, vagy emiatt nem kezdenétek vele? Nagyon megosztó, van aki azt mondta utálja a rendőröket, másoknál pedig ez egy jó pont. Kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2017. febr. 28. 21:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%

Az őrmester is tiszti fokozat,mellesleg midenki úgy kezdi....

Örülj annak kérdező hogy nem vagy katona vagy katonatiszt.Engem mindig legyilkosoznak itt.Pedig az ő seggüket védem meg....

2017. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Értem én milyen az ha nem is tudják az emberek hogy igazából a rendőrök és a katonák miatt aludhatnak esténként nyugodtan (most a migráns helyzet miatt, állandó védelem) és mégis csak az megy hogy ostoba alacsony IQ-jú rendőrök.. Pedig ha tudnák hogy egy rendőr fejében mennyi jogszabály van, mennyi dologra kell egyszerre figyelnie, egyfolytában koncentrálni kell. De csak azt látják hogy birságolnak, de azt nem nézik miért.

Egy BMW sok esetben ma már vonzóbb és ez szomorú.

2017. febr. 28. 22:14
 13/28 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nagyon bejönnek.:)

20/L

2017. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
48%
nem
2017. febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
65%
Jézusom, azért ennyire nem kell érzékenynek lenni :D Itt a többiek sem azt írták (általában), hogy nem tisztelik a rendőrök munkáját, csak egyszerűen egy pasi nem lesz attól vonzó a számukra, mert rendőr. Én legalább is így vagyok vele.
2017. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
36%
Na mennyi jogszabály van? Ne viccelj már, az hogy elmondja, hogy mi az én jogom, amit tudok, meg hogy mit csinálhat igazoltatáskor, az nehogy már sok legyen. Ha 15 A4-es oldal kijön abból amit a rendőrnek nagyjából tudni kell, akkor sokat mondtam. Nem, fingjuk nincs ezekről, max a nyomozóknak, de ott is inkább a jogi osztálynak. Ne akard magad jogásznak beállítani, mert marhára nem vagy az. Egyébként jogászként mondom, hogy engem a rendőrség a büdös életben senkitől nem védett meg. Amit sok ember lát, az a valóság, büntetnek, mérnek, és csókolom. Aztán amikor 30 évente egyszer van valami dolguk, és le kell menni a határra, akkor ők a nagy hősök. A nagy lófszt, azt. Munkájukat végzik, vagy egy könyvelőnek dicshimnuszt zengenek, ha jól tölti ki a számlatömböt? Egyébként ha meg gebasz van, akkor se annyira bátrak drága rendőreink, akkor már megjelenik a TEK, mert itt nem csak mérni kell, hanem esetleg mást is csinálhatnak. Az pedig, hogy a rendőrök sötétek, mint az éjszaka, az nem hóbort, munkám miatt elég sokkal találkozom, de annyi nehezükre esik, hogy megnézzék, hogy hány lapot kaptak egy levélben, és mondjuk elolvassák, hogy mi van rajta.
2017. febr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Igen, annyit kell tudni amennyit igazoltatásnál elmondanak :) látszik a "jogász" úr mennyire tisztában a munkájukkal és hogy azt mennyi jogszabály szabályozza :) mindenre van jogszabály amit a rendőrnek tudni kell, nem csak igazoltatásbol áll a munkájuk. Rengeteg feladatot látnak el és mindegyikhez jogszabály fűződik :) de ugye ezt maga tudja, mondjuk én nyomozó osztályon ami egyébként bűnügyi osztály nem hallottam még jogi osztályról. De ön tudja, maga ért hozzá :) nagyon eltert ez az egész, én csak kíváncsiságból tettem fel egy kérdést de vita kerekedik ki belőle szóval hagyjuk.
2017. febr. 28. 22:37
 18/28 anonim ***** válasza:
71%
Azt ugye tudod, hogy egy tescos árufeltöltő minden mozdulatát jogszabály szabályozza? :D vagy azt, hogy ha veszel egy tv-t, azt jogszabály szabályozza? Aztán azt tudod-e, hogyha felszállsz a metróra, azt jogszabály szabályozza? Szerintem inkább te maradj csendben, amíg olyan hülyeségekről beszélsz, hogy az eszem megáll. Nem, nem csak téged szabályoznak jogszabályok, hanem minden egyes embert, és nem, nem kell több jogszabályt a fejedben tartanod, mint egy munkaügyön dolgozó asszisztensnek, sőt, sőőőt.
2017. febr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Te rendőr vagy? Vagy rendőrnek tanulsz?

2017. febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Aha. A tescos dolgozonak a fejében kell tartania a jogszabályokat miközben leolvassa a vonalkodot? Tegyük fel van egy szituáció mikor bejelentés érkezett hogy egy házban egy nőt a férje megvert de senki nem nyit ajtót. Behatolhat a rendőr? Na ott például ha a maganlakasba történő behatolás eseteit nem tudja bűncselekményt kovethet el. De persze ezeket mindjárt felsorolja nekem gondolom :)

Egy nevetséges szitu. A szomszéd az eleve kölcsönkert fűnyírót kölcsön adta másnak. Ez mi lenne "jogász" úr? Ezt már csak azért tettem fel mert ha ilyen nagy tudású ember vagy biztos megmondod.

Nem hiszem hogy én belekotottem volna bárkibe is! Véleményre voltam kíváncsi, "meghalgattam" elfogadtam ennyi. Erre te idejossz és adod a művelt nagy tudású embert a számítógéped mögül, osztod az észt nekem közben magadat minősíted, egy primitív ember vagy, ideloksz egy kitalált szöveget amivel okosnak tetteted magad, de ne nekem akard már beadni légyszíves. Nem értem mire jó ez hogy valaki itt veri a nyálát a semmiért.. Na én ezt itt le is zártam

2017. febr. 28. 22:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!