Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Rendőr fiúk bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Rendőr fiúk bejönnek nektek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel láttok utcán egy magas, sportos testalkatú mondhatni jóképű 20-25 év közötti fiatal rendőrt. Ha mondjuk amúgy is tetszene nektek ez a srác, a rendőr mivolta rátesz még egy lapáttal, vagy emiatt nem kezdenétek vele? Nagyon megosztó, van aki azt mondta utálja a rendőröket, másoknál pedig ez egy jó pont. Kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2017. febr. 28. 21:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ne nevettesd ki magad, jó? Nem az idegesít fel, hogy te rendőr vagy. Az sem idegesít fel, hogy mit tudsz, vagy mit nem. Az idegesít fel, ami a legtöbb rendőrben, hogy hősnek tünteted fel magad, és be akarod adni, hogy miattad alszom nyugodtan este, mert biztonságot adnak a rendőreink. Ha nem látod be, hogy ez nem igaz, akkor nagyon napellenzővel járhatsz. Én se folytatom, beismerem, hogy a hangnem sok volt, ebben igazad van, de te meg ne akar maga többnek mutatni annál, ami vagy, és nem, nem nézlek le, csak ne hidd, hogy szuperhős vagy, aki engem szolgál, és véd, mert nem. Nagyon nem.
2017. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
68%
Talán, ha nem játszanák a fejüket feleslegesen és tisztelnék az átlagpolgárokat, nem büntetnének esztelenül és végre azokat az indexelni bäszó sötétített uveges BMW-s gyökereket állítanák meg az átlag autósok helyett, még fel is néznék rájuk. De amíg azt tanácsolják egy embernek, akik zaklattak (ismerősöm), hogy térjen ki a támadás elől, addig egy petákot sem érdemelnek az adóforintomból.
2017. febr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
51%
Nekem eddig kizárólag arrogáns, lekezelő s***gfej rendőrökkel volt dolgom, akik a rendőrjelvény mögül fenyegetőztek velem (mármint tényleg), szóval nem lenne pozitív, ha kiderülne, hogy rendőr vagy. A kommentjeid alapján meg főleg.
2017. márc. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, azt igazán odaírhattad volna, hogy csak igenlő válaszokat vársz, mert aki egy szimpla nemet ír, annak nem hasznos a válasza :D

Egyébként látod, én semmi rosszat nem írtam neked, csupán azt, hogy bár tisztelem a rendőrök munkáját (már amelyikét persze), de szexuálisan nem vonzanak a rendőr férfiak. Te viszont kapásból leminősítetted mások munkáját (Tesco dolgozó). Most akkor ez hogy van?

Mellesleg nekem is volt már sok negatív tapasztalatom rendőrökkel, talán sokaknak ezért is nem jön be ez a nagyon hősi mítosz, amit szeretnél magad köré építeni. Amikor sétálóutcában borít fel a száguldozó biciklis a rendőröktől 10 méterre, akik viszont azzal vannak elfoglalva, hogy a légynek sem ártó félkegyelmű hajléktalant vegzálják és kiöntik a csatornába a dobozos TEJET, amit a szerencsétlen megvett magának. Biztos roppant veszélyes alak lehetett. De az sem volt túl jó tapasztalat, amikor a munkahelyemre akartam kihívni a rendőrséget (akkor egy családok átmeneti otthonában dolgoztam), mert az egyik nő volt férje részegen üvöltözött az épület ablaka alatt éjjel, és a nő is teljesen kész volt, a gyerekek meg sírtak félelmükben, erre annyi segítséget kaptam, hogy hát mivel nem próbál bejutni a házba, aludjunk nyugodtan, majd elmegy, ha megunta. A végén én mentem ki elküldeni, remélvén, hogy majd ha bever egyet, akkor a rendőrség talán megmozdul. Szerencsére ahhoz túl részeg volt, hogy el is találjon, de megpróbált megütni, viszont hiába szóltam rá többször, nem ment el, hajnali 3-ig üvöltözött.

Na ennyit arról, hogy mi a rendőröknek köszönhetően alszunk nyugodtan éjjel.


Egyébként van nagyon kedves gyerekkori barátom, aki szintén rendőr, nincs vele semmi bajom, rendes srác, és tuti, hogy sok másik rendőr is van, aki emberileg is rendben van, és a munkáját is jól végzi, mégis sajnos nagyon sokan tudnának olyan történeteket mondani, amikor segítséget kértek a rendőrségtől, de nem kaptak, vagy amit kaptak, az nem volt segítségnek mondható.

2017. márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Rendort hivtunk multkor, mert egy drogos lako orjongott a lepcsohazban. Eleve volt vagy 40 perc mire kiertek (addigra az illeto elszaladt valahova az utcan), azt se tudtak hol vannak, merthogy ok nem ismerosok ezen a kornyeken, ok csak a 7. keruletet ismerik (belvaros volt, nem valami ismeretlen kulkerulet ahova soha nem jar senki max aki ott lakik), fogalmuk sem volt arrol, hol van a Bajcsy-Zsilinszky ut (elegge kozponti ut, mellesleg egy utcaval volt kijjebb), ahelyett, hogy intezkedtek volna, a kozpontot szidtak, hogy kik ulnek a telefonoknal, aztan kozoltek, hogy hat korbeneznek, de vissza kell menniuk az elozo helyszinre ahonnan elhivtak oket, szoval igazabol nem tudnak mit csinalni, ha visszajon az alak, telefonaljunk ujra.

Es masoktol is kb ehhez hasonlo sztorikat hallok, hogyha barmi komolyabb gondjuk volt, azt mar inkabb elintezik maguk, mert a rendorseg semmit nem csinal.

Persze, verekedni tudnak, ha kitor valami komoly balhe nyilvanosan, de az emberek egyeni problemait leszarjak kb.

2017. márc. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Szerintem meg el kellett volna olvasni az előzményeket. Egyáltalán nem minősítettem a Tesco dolgozó munkáját! És ezt ki is kérem magamnak, mert én a takarítónőt is ugyan úgy tisztelem mint mondjuk a rendőr kapitányt!

Egyébként meg elfogadom a negatív véleményt, ezt is leirtam ugye. Nagyon elment, én csak kíváncsi voltam hogy a lányok szemében hogy állnak a rendőrök, nem azert mert egoista vagyok, hanem csak kíváncsi voltam. A véleményemet meg egy válaszoló írására írtam, nem a nemleges válaszokra. Azt elfogadom. Kíváncsi voltam, féltettem a kérdést anonim, megkaptam a válaszokat és ennyi. Köszönöm

2017. márc. 4. 20:26
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Kollega... nekem egy kicsit sántít az, hogy rákérdezel hogy egy alapvetően közrendes kollegáról mit gondol az állampolgár (női egyed) az utcán... kapsz véleményt rendben. Később kiderül, hogy valószínűleg bűnügyes vagy (haha) és kialakul egy ellentmondás, mert jó esetben sose fogsz egyenruhát hordani (mondjuk ez így nem igaz de mindegy). Egyébként meg valószínűleg valamelyik rszki padjából írsz, látom az írásodból, vagy netalántán frissen felszerelt őrmester.
2017. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
igen be van rendőr haverom :) nő vagyok amúgy:)
2017. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!