Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit akar ez jelenteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit akar ez jelenteni?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve szakítottunk, mostanában kezdtünk el újra beszélni, de csak ilyen havi egyszer és az exem azt mondja hogy fél hogy újraélednek az érzések és ezért nem tartja jó ötletnek a kapcsolattartást. Ez most mi?

2017. márc. 1. 19:24
 1/2 anonim válasza:
Nálunk ugyan ez volt 2évig voltunk együtt,(szerelem eslő látásra,azt hittem örökké tartó szerelem lesz) Egyik napról a másikra szakított velem,nem birtam bele törődni,de rá fél évre össze jöttem valakivel,vagyis akkor az volt az első találkozásunk tánc stb. ő is pont arra a szórakozóhelyre jött ahová mi mentünk,kicsapta a balhét meg is verték őt de én nem foglalkoztam vele mert nagyon szenvedtem mikor elhagyott. Azán össze jöttem a sráccal egy év után vele is szét mentem mert még mindig az elsőt szerettem,képzeld rám írt találkoztunk is 4x5xle is feküdtünk és mikor el ment kirándulni(ugye ez a dolog nem volt hivatalos) nagyon vártam már haza hogy vele lehessek nagyon bizakodtam este vártam őt hogy jöjjön értem és végre lássam(ujból belé szerettem) és ezt a választ kaptam: Nem akarom hogy ujból szenvedjünk és ilyen meg olyan pletykákat hallott,azaz nem akrja ezt folytatni mert semmi értelme a múlt sebeit felhozni. Én akkor ujból össze törtem talán jobban mind az elején azóta ha látom is el fordulok,gyűlölöm őt ezert amit tett velem,pedig én nagyon szerettem.!
2017. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Nem akarja tartani veled a kapcsolatot, mert fél hogy újraélednek az érzései, és biztos megsínylette a szakítást. Milyen elemzésre vársz? Olykor megesik, hogy egyesek kötődése sokkal mélyebben sikeredett, mint az egészséges lenne és nehezen heverik ki így a szétválást.

Bár ha ilyen kamaszok vagytok még szóval 21- akkor ez még betudható egyfajta puhatolózásnak is, hogy mennyire lennél benne az újrakezdésben.

2017. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!