Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az perverz dolog, ha 184...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az perverz dolog, ha 184 centis vagyok és a 180 centis modell barátnőmtől elvárom, hogy extrém magassarkúba járjon amikor velem van, hogy magasabb legyen nálam?

Figyelt kérdés
Valahogy gerjedek arra, hogyha egy nő vékony és magasabb nálam. A barátnőm is magas de alapból pár centivel alacsonyabb, de arra vágyom, hogy amikor az utcán sétálunk egy még nálam is magasabb gazellával legyek. Ez perverz dolog, vagy tényleg növeli egy férfi tekintélyét?
2017. márc. 1. 21:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Inkább beteges és szánalmas! :P Engem ugyanilyen magassággal rendelkezőként k.rv@ra zavarna ha még így is egy nő magasabb lenne mint én.

Szóval nem növelné a tekintélyed, hanem röhögnének rajtad. :D

2017. márc. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem perverz, csak butaság. Kábé mint a kinek nagyobb a verdája.


Egy nő bármilyen magassarkút visel, akkor is ugyanaz a nő.

Épp úgy, ahogyan te is ugyanaz a férfi vagy, akármekkora nővel jársz.

2017. márc. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát, ha a nőnek megfelel, hogy a rendszeres extrém magassarkú viselés garantáltan tönkrevágja majd a lábait a te komplexusaid miatt, akkor én áldásomat adom a dologra. Amúgy nyugi, ez nem perverzség.
2017. márc. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 pörölycápa ***** válasza:
100%

Ahogy valaki korábban írta, az "elvárom"-mal van a baj. Hadd viseljen már szerencsétlen azt amit ő szeretne. Régen rossz ha a kapcsolatnak az a lényege, hogy az utcán lehessen dicsekedni a zsákmánnyal...

Nem perverz, csak hülyeség ennyire mások véleményével foglalkozni.

2017. márc. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem inkább az a perverz, hogy van olyan hülye, aki a barátnőd...
2017. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!