Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiába harcolok, vagy még van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába harcolok, vagy még van esély?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 12-en leszünk egy évesek, én 22 vagyok, Ő 21. Jol elvagyunk együtt is lakunk, de a szüleivel. Nem lenne probléma ha nem lenne egy alkesz anyja, meg a barátja mindketten idegesítőek eléggé. Párom alapból magára vesz eléggé dolgokat, terrorizálja az anyja. Munkahelyén is piszkálja jó pár kollégája, vagyis kiközösítik. De kettőnkkel is baj van ami pedig csak egy, hogy sokszor veszekszünk, leültünk többször is hogy változtassunk, főleg én. De nem lett belőle semmi mivel állandóan feszkó alatt vagyunk meg kicsit makacs is vagyok, van bennem hiba beismerem. Tegnap előtt beszéltünk, mentem érte munkába és szó volt kettőnkről, lényegében mondta hogy ilyen most a viselkedése ilyen hideg, furcsa. Meg nem fogom bírni így mellette. Akkor éreztem igazán hogy változtatnom kellene, és azóta teljesen máshogy állok hozzá, lelkitámasza lenni, támogatni, nyugtatni főleg a munkahelyi es a szüleivel kapcsolatosan. Megbeszéltük hogy hol legyen az évforduló, 27-én elmenni élményfürdőbe, szóval nem értem,ha nem akarna akkor nem beszélnénk meg ezeket. Tegnap este teljesen feldobtam, megmassziroztam a lábát, néztünk filmet amit szeretett volna, minden. Ma reggel olyan hideg volt megint, meg kérdeztem hogy akkor most együtt vagyunk, mondta, hogy hát együtt lakunk.. de én egy igenre számítottam, nem egy körül írásra. Szerintetek harcoljak érte, vagy hagyjam? Nagyon szeretem, ő is mondta hogy szeret, csak ez a sok veszekedés, vita.
2017. márc. 2. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyu,szerintem ne kerdezz ilyeneket! Persze,h egyutt vagytok! Vidd el setalni meg szexeljetek! Soha ne bizonytalankodj.

Valahogy koltozzetek kulon ketten egyutt. Plusz valtson munkahelyet a bnod.

N

2017. márc. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szép, hogy támogatod... de ez nem fog működni, így.


El kéne költöznötök és a lánynak előbb magával helyrejönnie, mielőtt kapcsolatot tudna kialakítani.


Ez nem fog menni, addig amíg otthon lakik és nem rendezi az életét és saját magát.


Ebben vagy támogatod és átsegíted, vagy jobb, ha szakítotok, mert amíg ilyen sok gondja van a lánynak, nem lesz egészséges, boldog kapcsolatotok.

2017. márc. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudtok elköltözni a szülőktől?Mert jó lenne.Sajnálm a bnőd,mert tudom milyen,amikor a kollégák fura dolgokat produkálnak.Ez mind kihat.Szerintem tartsatok ki,és tamogassátok egymást.Az jó hogy teszel érte h türelmesebb legyél,es figyelszrá, a saját viselkedésedre,de azért ő is próbáljon meg változtatni,mert ha csak Te az úgy nagyon nehéz lesz!Beszéljétek meg hogy az ő problémái ne hassanak ki Ennyire kettőtőtökre,és Te próbálkozol,de Ő is tegyen valamit.Nem hiszem hogy olyan boldog lenne a bnőd ha ezek tetejébe még Teged is elveszítene.Ezt kéne benne tudatosítani,már ha tényleg szeret
2017. márc. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Es hát nem ártana új munkahelyet keresnie...
2017. márc. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menjetek albiba, hogy legyen saját életetek.

ha szereted, el ne hagyd.

2017. márc. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!