Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harcolok a belső személyiségei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcolok a belső személyiségeimmel. Kapcsolatban legyek vagy ne? Mit javasolnátok?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz a történetem, aki elolvassa, annak nagyon köszönöm! :) 17 éves lány vagyok. Az exemmel 3 és fél hónapja szakítottunk. Viszonylag hamar túlléptem rajta. Két én rejtőzik bennem. Egyik, aki szeretne szeretni és másik aki imád független lenni. Most éppen az utóbbi kerekedett felül. Amióta szingli vagyok sok udvarlóm akad. Jelenleg 3 jelentkezőm van és egy akivel szexbarátságot kötöttünk. Ő 20 fölött jár. Alapjáraton nagyon évezem, hogy egyedülálló vagyok és szabad. Ez tölt fel energiával. Egyik lovagomat "Á"-val fogom jelölni. Szóval Á. nagyon érdeklődik irántam. Merem azt mondani, hogy belém is szeretett. Randizgattunk, beszélgettünk és nagyon jól érzem magam vele, de nem találom annyira vonzónak, pedig szeretném. Miért nem megy? Egyik randink után megcsókolt a házunk előtt. (Szörnyen smárol.)Ebből kifolyólag milyen lehet az ágyban? Vannak igényeim! Mégis keresem a társaságát. Azonban jön a szeszélyen énem és azt mondja: "Ez nem te vagy!". Zavarodottságom az egekben. Nem szeretném "Á"-t kihasználni.

Szexelni akarok. Arra nekem tökéletes az a srác akit már korábban említettem, "D". Meg persze egyéb emberkék akikkel olyan viszonyba kerülök. Szeretem a kalandokat és azt, hogy nem kell elköteleződnöm.

Még nem beszéltem a másik két udvarlómról. Egyik, "P" igazi nőcsábász, aki csapja a szelet mindenkinek. Épp ez tetszik benne. Szexuális életem nem panaszkodna mellette. Viszont mások mondják, hogy kezd megtörni nála a jég, és komolyan érdeklem őt. Volt egy megbeszélt randink, de lemondtam betegség miatt. Vasárnap fogunk találkozni.

3. emberem "G". Azt hiszem ő külsőleg teljesen álmaim pasija. Belsőleg is sok közös van bennünk. Előtte teljesen tiszta lap lenne az életem, de nem akarok tapasztalatlan sráccal összejönni. Pénteken fogunk találkozni. Bevallom, nagyon szexéhes vagyok. Tőle, ezt nap kaphatnám meg, viszont abban biztos vagyok, hogy tudnám tisztán szeretni.

Ha valamelyik fiúval is összejövök a függetlenségemnek és kalandoknak annyi. Félek, hogy nem tudnék hűséges lenni. Viszont mindegyikőjük érdekel valamilyen szinten. Mit javasoltok? Valaki megtudja fejteni a bennem lezajló harcokat? Köszönöm a kitartást az elolvasáshoz! :)



2013. jan. 8. 04:02
 1/5 anonim ***** válasza:

en azt mondom ,hogy meg csak 17 vagy ... es elotted az elet meg ra ersz valogatni ne torodj a pasikkal ,,, ok sem torodnek velunk.

Tisztelet a kivetel.

de vigyazz ezeekkel a kalandokkal,mert 20 evesen azt fogod eszre venni,hogy fel magyar orszaggal agyba bujtal...

halgass a szivedre. nem minden a szex

2013. jan. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ja es meg annyi, hogy senki nem tudja megfejteni... csakis te.

ezert mondtam,hogy halgass a szivedre :)

2013. jan. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem. :)
2013. jan. 8. 04:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy látom te még abszolút nem vagy kész az elköteleződésre, még rövid időre se. Ez nem baj a te korodban. Inkább most élj, mint húsz-harminc évesen kezdd el megcsalni a barátodat.

Szerintem egyikkel se kezdj kapcsolatot. Maradj a szexbarátoddal és szórakozz.

28F

2013. jan. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először dönts el, hogy mit akarsz! K*rválkodni vagy kapcsolatban élni!
2013. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!