Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti tennétek vallomást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti tennétek vallomást egy olyan pasinak akivel még csak egyszer találkoztatok?

Figyelt kérdés

A héten találkoztam egy lánnyal első alkalommal személyesen.Neten chateltünk előtte 2 - 3 napja már.Bekerült kórházba mert az utolsó pasija olyan "szépen" bevert neki a szeme alá hogy a kórházban kiderült megrepedt az arccsontja is ezért bent tartották. Ma reggel tudta meg az orvosoktól hogy ettől az embertől terhes, tudtam meg a lánytól miután mondta nekem hogy tartozik egy vallomással.


Én úgy gondolom hogy ha az ismerettség/ismerkedés nem olyan jellegű/irányú akkor nem tartozik felém vallomással.


2017. márc. 2. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én soha nem tennék vallomást se egy találkozás se több után. Magánügy.
2017. márc. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan vélekedem hogy amíg az ismeretség nem alakul kapcsolattá addig az ilyen "helyzetek" nem jelenthetnek problémát olyanformán hogy gondot okozzanak és meg kelljen beszélni.
2017. márc. 2. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Ekkora (lelki) traumát valószínűleg én sem tudnék magamban tartani, főleg egy olyan ember előtt aki érdeklődik felőlem...


Na meg egy terhesség az egy életre szóló "élmény" akkor is ha nem tarja meg. Ha igen, akkor meg főleg.

És ezt viszont neked is jobb ha nem 4 hónap után tudod meg amikor már nő a hasa, vagy bármikor később, amikor nem tudod miért sír esténként, vagy ha meglát egy gyereket- és beismeri hogy ő megölte az övét

2017. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosan az ilyen noket kell 100 kilometerre elkerulni...
2017. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért tartozik, mert ha komolyabbat terveznél vele, erről tudnod kell. Korrekt lány hogy nem feküdt le veled és nem állított azt, hogy a tiéd...
2017. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jól értem,hogy az előző pasi még nemrég volt az életében?Én azért a helyedben nagyon óvatosan bánnék azzal,hogy közelebb kerülj Hozzá! Tisztázza a helyzetét, vélhetőleg még rendőrségi ügy is lesz ha orvoshoz került, ráadásul terhes...én a helyedben messzire elkerülném.

Ilyen helyzetben nem tudom,hogy egyáltalán hogy van energiája más pasikkal chatelgetni, találkozni, és beavatni ezekbe a borzalmas történésekbe.

2017. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak most tudta meg, hogy terhes, akkor az utolsó ciklusa alatt evvel az exbaráttal még intim kapcsolata kellett legyen, most meg máris ismerkedik, pedig nyilván az akkor elszenvedett testi/lelki sérelmeket sem dolgozta fel. Éppen kilépett valamiből, már gyalogolna bele a következőbe, minden nemű ítélkezés nélkül is sanszosan kapcsolatfüggő, jöjjön előbb tiisztába magával és a helyzetével, mielőtt bármit is kezdenél vele, ha egyáltalán akarsz, az már a Te döntésed. Ennyire intím dolgot 2-3 napi chatelés és egy személyes találkozás után én bizony nem kötnék egy kvázi vadidegen orrára, no dehát nem vagyunk egyformák. Én valószínűleg behúznám a vészféket, nem azért mert nincs bennem együttérzés, hanem mert nem biztos hogy egy fizkikailag bántalmazott, terhes lánnyal akarnék bármiféle kapcsolatot elmélyíteni, akit alig ismerek. Ilyen helyzetben támogassa a családja és a barátai, nem vagy még neki senkije,hisz jóformán még idegen, nem is tisztességes mindezt a válladra raknia szerintem. Persze ez csak a privát véleményem.
2017. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!