Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a barátom kiakadása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a barátom kiakadása?

Figyelt kérdés

Eldontottem hogy nyarra leadok par kilot :D

Szoval, dietas kajakat csinalok magamnak.

Ma vettem csirkemellet es el is keszitettem.

Kozben mi beszelgettunk a baratommal neten keresztul es meseltem h mit csinalok.

Igazabol nem is csinaltam sok adagot. Kegkajaltam meg raktam el holnap melora es alig maradt. Mire atjott hozzam kialaft hogy en neki csak ennyi kajat hagytam :D


Nem elunk egyutt es gondolom o ugy tervezte h itt majd jol bekajal :D

Hozzateszem o nem figyel se az alakjara se arra hogy mit eszik. Kb pizzan él :D


2017. márc. 2. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

random beállít kajálni? mit csodálkozik? :)


24F

2017. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hat amikor mondtam, hogy kajat csinalok irta h hagyjak neki is :D

En nem mondtam neki hogy jojjon at, lakjon jol mert annyit csinaltam...

De sajna ennyi maradt!

2017. márc. 2. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez is csak egy felesleges kérdés. Annyi nevető jelet tettél a mondatok végére, hogy te magad se veszed komolyan.Akkor mit vársz majd erre, milyen választ?
2017. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

szánalmasok vagytok

nálunk nem divat a spúrkodás

aki főz valamit, abból jut a másiknak, ha lett neki kérvény beadva, hogy jöjjön el, ha nem

2017. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért spúrkodás? Én is csak annyit csinálok mindig frissen, amennyit megeszek. Éhenkórászok előbb szóljanak, hogy fel akarják zabálni a hűtőt.
2017. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te ne adj etelt a baratodnak,nem vagy az anyja. Mondd meg neki,h magadnak fozted,nem neki. O ott vendeg. Ha Te nem ki slod meg,nem illik ennie. Ez altalanos illemszabaly.


<----Ezt mondd el neki.

N

2017. márc. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!