Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos volt a barátom kiakadása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt a barátom kiakadása, vagy szerintetek is túlreagálta?

Figyelt kérdés

8 honapja vagyunk egyutt

Tegnap talalkoztam az egyik haverommal (aki fiu), majd utana osszefutottunk par haverjaval, es beultunk iszogatni egy helyre este. En voltam az egyetlen lany a tarsasagban, es az egyik srac becsekkolt a helyrol, amit latott a baratom is. Amikor hazaertem, kb. azt hittem, agyverzest kap, ugy uvoltozott, hogy en mit kepzelek magamrol, foglalt csajok altalaban nem pialnak pasikkal, egyebkent meg par napja latta, hogy beszelgetek az egyik sraccal facebookon, aki ott volt este. Ezt mondjuk nem tudtam, hogy nezelodik a telefonomba. Orditott, mint a faba szorult fereg, hogy "na, na mondjad mi tortent koztetek?" es mikor mondtam neki, hogy befejezhetne, mert szanalmas, kozolte hogy "megdugott mi, te ri.banc?"

Ma reggel persze megbant mindent, meg azt mondta, csak nem akar elvesziteni, de tudja h hulye volt.

Sose csalnam meg, de ez nagyon kiakasztott. Tenyleg en vagyok a hibas, vagy o a hulye?


2016. júl. 11. 23:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
enis kiakadnek ha a nom mas paliknak irogatna ... foleg ha olyanokkal elmenne "iszogatni" akik nem ismernek ;) helyebe nem veszekedtem volna lazan otthagytalak volna es szia ... mar bocsi
2016. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%

Túlreagálta, természetesen, de azért te se nagyon akartad megelőzni a bajt.

Gondolom akartál egy kis féltékenységet, mert yolo és mert olyan jó, ha vágynak az ember után, de ez kissé elfajult.

Pl. én sem kéredzkedek el a barátnőmtől egy olyan buliba, ahol egy rakás kikapós liba lesz szinte kizárólag.

Nem azért, mert megcsalnám, hanem mert nem is akarom, hogy ilyesmire gondoljon.

2016. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Már nem azért, de szerintem egy normális féltékenység jó dolog, de ez már messze nem az. Attól mert ideges, attól még nem rib@n cozhat le! Nekem egyszer egy exem produkált nekem egy hasonló mondatot és szájbavágtam. Nem durván, csak hogy kapjon észbe. Üljetek le beszélni, kérdezd meg, miért nem bízik benned, és a beszélgetés kimenetelétől függően cseleledj szerintem. Sok szerencsét! 😄
2016. júl. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
6%
Az még nem baj szerintem ha írogatsz más paliknak amíg nem a szexualitás meg hasonlók a kategória. Viszont én közöltem volna vele,hogy merre megyek és kikkel,esetleg engedélyt kérek tőle,így el lehet kerülni az összetűzéseket.
2016. júl. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
O sem ker engedelyt, ha el akar menni valahova. Vicces is lenne. Es tudom, hogy sokszor megy olyan tarsasaggal, ahol vannak csajok, de talan azert vagyok vele, mert megbizom benne.
2016. júl. 12. 00:03
 6/19 A kérdező kommentje:

Egyebkent meg nem az a szitu, hogy "irogatok mas paliknak", hanem beszelgetek egy sraccal, akivel joban vagyok.

Azt nem varhatja el, hogy csak lanyokkal legyek joba...

2016. júl. 12. 00:04
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Igen teljesen jogos amiket írsz kérdező. Beszéld meg vele és hozd fel neki,hogy ő márpedig elmehet lány társasággal,te mégsem kéred számon stb.Amúgy meg a helyedben akkorát lekevertem volna neki,hogy napokig ott lenne a kezem nyoma...
2016. júl. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Kell ez a lányoknak,legalább megtanulják értékelni a normális pasikat akiket meg ők szarnak le.Szerintem ki mint vet úgy arat.Te szakítottad ezt a rózsát szagoljad. Először gondolkozni kellene unánna cselekedni ez mind a 2-tőtökre vonatkozik.
2016. júl. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

#4: engedélyt kérni? Mert a kérdező kije a pasijának, a párja vagy a tulajdona? Maximum közlöm a pasimmal, hova megyek. Persze, ha egy szexklubba mennék megérteném, ha kiakadna, de szabad ember vagyok, ahogy ő is...

Úgy bírom az ilyen szolgalelkű embereket...


Amúgy nem, nem volt jogos a srácod kirohanása, neked volt igazad. Mellesleg, ha engem a párom leriban cozna egy hatalmas pofon kíséretében vágnám ki az ajtón a gönceivel együtt. Egy párkapcsolatban nem szabad ilyen mélyre süllyedni. Ennél már csak a bántalmazás és a megcsalás van lejjebb

2016. júl. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Nincs bizalom,nincs kapcsolat.Ergo,nem bízikbenned.Ennek a kapcsolatnak nincs jövője.Mellesleg nem vagy a tulajdona senkinek.

Túlreagálta,és ennyi.

2016. júl. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!