Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a barátom kiakadása?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a barátom kiakadása? (Péniszméret)

Figyelt kérdés

Tegnap a barátom (2 hónapja vagyunk együtt eddig minden tökéletes volt vele és szeretem is) csúnyán megsértődött rám és azóta nem is keres, nem veszi fel ha hívom úgy viselkedik mint egy kisgyerek.

A történet lényege az, hogy ő beleolvasott az egyik barátnőmmel való beszélgetésembe -amivel egyébként még nem is lett volna gondom mert nincs rejtegetni valóm- "viccből" és pont olyat látott amit ezekszerint nem kellett volna. Igazából csak arról van szó, hogy a legjobb barátnőmmel beszéltem aki szóba hozta a szex és fiúk témát (ő szingli) és megkérdezte, hogy nekem milyen a szexuális életem én meg írtam, hogy fúúú nagyon jó. Erre kérdezte, hogy de X(barátom) nem olyan nagy ugye? Én meg írtam neki, hogy nem kicsi neki de nem is nagy, erre barátnőm megkérdezte, hogy nem volt-e fura Y-után(az exem) a barátommal szexelni -mert az exemnek meg nagyon nagy volt ami sokkal rosszabb volt bizonyos szempontból mint most a barátomé- én meg azt írtam rá, hogy legelőször 5-10 percig furcsa volt de aztán nem. És még azt is írtam, hogy nem gondoltam volna, hogy ilyen jó lehet a szex ekkorával is.


És ezt olvasta el nagyjából a pasim persze ez csak egy összegzés de erről volt szó. Teljesen kiakadt megsértődött és eldobta a telefonomat is ,hogy én meg a barátnőm rajta röhögünk a háta mögött és kitárgyaljuk és hogy tetszene ha ő meg a haverjainak azt mesélné, hogy nekem milyen kicsi a mellem és saláta puncim van?!

Megjegyzem én egy szóval nem írtam vagy mondtam, hogy kicsi a barátomé sőt azt is írtam, hogy milyen jó vele a szex. Erre ilyeneket vág a fejemhez amikor ráadásul tudja, hogy mennyire zavar a mellméretem. Ekkor pont nála voltam, megsértődtünk egymásra én meg hazamentem.


Azóta is kerestem párszor de csak annyit írt, hogy most hagyjam. Persze tudom, hogy ez biztosan rosszul esett neki meg a férfiaknál ez valamiért olyan szent dolog de én tényleg nem írtam rá semmi rosszat. Azóta lelkiismeret furdalásom van, hogy kibeszéltem őt a barátnőmmel (de neki tényleg mindent elmondok), és azt is tudom, hogy ő szeret engem és a testemet is és csak mérgében mondta azokat amiket. Még sosem veszekedtünk előtte ez volt az első, és most nagyon rosszul érzem magam, mivel tudnám elérni, hogy gyorsabban kibéküljünk? :(


2017. jan. 11. 17:49
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
50%
Találd fel a pénisznövelő szert, egyszerre kiengesztelnéd és még milliárdos is lennél, amúgy szerintem jogos is a kiakadása meg nem is, de én fiuként hasonlóan reagálnék az tuti, mellesleg ilyen dolgokat kibeszélni hogy kinek mekkor a farka azt a nőt is jellemezné...
2017. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
71%
tényleg kisgyerek.... beszélj vele, hogy ezt nem azért meg nem ellene stb... majd megnyugszik:)
2017. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
75%

Én a kismellű és salátapuncis beszólása után mondtam volna neki, hogy jó, akkor többet nem találkozunk, pá.


Valószínűleg csak egy komplexusos p.cs, aki szöveget értelmezni sem tud.(Bár másnak az ilyen személyes jellegű dolgát sem szép kibeszélni.)

2017. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
38%
Ti barátnőddel ezt tárgyaljátok hogy kinek mekkora? Érdekes lányok vagytok...
2017. jan. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
88%

A 4-es kommentelő 2017.01.11. napján, 17:55 perckor jött rá arra hogy a barátnők kibeszélik a férfiak pénisz méretét.

Ilyen van?? :D



Amúgy a srác a saját önértékelési zavarából csinál most ügyet, hisztizik, rinyál. Nekem sincs nagy, se kicsi, barátnőm szereti, nem rinyálok.

2017. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Jó tudom, hogy nem kellett volna ezt kitárgyalni. De akkor is megbeszéljük mi az ilyeneket max személyesen és nem facebookon. De az összes barátnőm ezt csinálja amúgy nem értem a kiakadást őszintén szólva. Én csak a legjobb barátnőmnek mondtam el, pont azért mert a páromnak nem olyan nagy ezért nem akartam, hogy ezt megtudja mindenki. Ő meg úgyse mondja el senkinek benne megbízhatok.

És nem komplexusos meg bunkó ő egyáltalán. Nagyon helyes okos kedves fiú a legjobb akit csak kívánhattam. De ezen valamiért nagyon kiakadt, de igazából ő nagyon nem bírja az exemet mert ismeri és már régen sem voltak jóba még verekedtek is régen valamiért (nem miattam) gondolom ezért esett olyan rosszul neki. Szóval itt én vagyok a hibás, de hogyan kérjek bocsánatot? :(

2017. jan. 11. 18:01
 7/45 anonim ***** válasza:
80%
Erzekeny pontja a ferfiaknak a peniszmeret, foleg hogy a mai vilagba elvaras a nagy meret mer mega legszuziesebb csajnak is beakasztanak egy lofarkat elobb utobb, mivel akinek nagy nagy az onbizalma es azok szedik fel konnyen a noket.
2017. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
82%

Fordítva neked hogy esne?

Te Józsi, figyelj már, Andikának kisebbek a mellei, mint Móninak voltak, hogy szoktad meg, hogy nem olyan szép nagyon, formásak? Nem izgulsz fel rá kevésbé, mint Mónira?

- Hát amikor először lefeküdtünk 5-10 percre egyáltalán nem izgattak a mellei, utána megszoktam.


-Vagy.


Te Józsi, Andika milyen lent? Ilyen finom szűk, mint Móni volt? Tágabb, nem? Élvezed így egyáltalán a szexet?

- Hát tágabb, mint Móni volt, először harangoztam vele, most már megszoktam, most már jó.


Ha mind a kettőre azt mondom, hogy pont nem érdekelne, hogy ilyet beszélget a haverjával, akkor jogos, hogy kiakadtál a kiakadásán, ha nem akkor nem.

Egyébként meg őt biztos nem zavarja se a puncid, se a melled, csak épp a legfájóbb pontján bántottad meg, és nem tudott hogy reagálni, szóval mondott olyat, ami neked is rosszul esik, de valószínű nem gondolta komolyan. Az, hogy ezután mi lesz, senki nem tudja. Nem vagyok vészmadár, de tuti gátlásos lesz, utána meg stresszes, hogy megfeleljen. Ja és nem, baromira nem érdekli, hogy így is élvezed a szexet, mert csorbult a férfiassága azután, hogy ezt meglátta, és kiderült, hogy az elején csak "elviselted", mert az exednek nagyobb volt.

2017. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
17%
De abba ti lányok belegondoltatok valaha hogy 70-80 százaléknak közel sem nagy a farka a ti elvárásaitokhoz?? Akkor ti csak a 20%-al álltok szóba vagy mi?
2017. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem semmi rosszat nem mondtál, a barátod egy hisztis p_cs. Viszont megérteném, ha ez zavarja, de ezt normálisan is el lehet mondani, hiszti nélkül, és akkor bocsánatot kérnék, és máskor odafigyelnék mit, és hogy mondok a barátnőmnek. Ha ő a bocsánatkérés után is játssza a sértett királykisasszonyt, az már az ő baja.
2017. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!