Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondta azt az amúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta azt az amúgy párkapcsolatban élő volt barátom, hogy neki alanyi joga van hozzám bármikor szexuálisan közeledni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki a vadbarmot!
2017. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha bővebben kifejtenéd biztos érdemleges választ lehetne rá adni. Nem értem miből gondoljátok, hogy egy 1 mondatos kérdésre értelmes, nem trollkodós választ kaptok.Kérdezd meg tőle, az a biztos. Nem is értem ilyenkor miért nem jut eszedbe visszakérdezni.
2017. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy ordas nagy bunkó, beképzelt, hatalmas arccal rendelkező fhaszkalap.
2017. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy gyoker barom. Vagy csak viccelt, de eleg gaz vicc. En pofonvagtam volna aztan tiltom mindenhonnan.
2017. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert még nem érzi a szívlapátot a képén.
2017. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem inkább az a kérdés, hogy téged ez miért foglalkoztat? És miért nem küldted el a sunyiba?

Én az életben szóba nem állnék egy ilyennel, ezek után...

2017. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3%

Most mit vagytok úgy oda minden férfi valóban ezt gondolja mi ebbe a meglepő?

De nőként is így gondolom hogy akinél egyszer jó voltál annál mindig jó leszel. Szexről beszélünk.

2017. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Azért, mert egy s-ggfej :D
2017. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Neked meg alanyi jogod feljelenteni
2017. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Mert a tulajdonának tekint.
2017. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!