Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, ha tele vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, ha tele vagyok apro, fekete szorokkel?

Figyelt kérdés
A hasamon, a hatamon, de meg a melleimen is vannak. Sajnos latszanak, mert mivel kreolos boru vagyok ezert feketek. De olyan gyengek, hogy nem birom oket csipesszel kiszedni, mert csak eltepi. A gyanta meg ugy ahogy megoldas egy ideig a hatamra meg a hasamra, de a melleimmet hogy szabaditsam meg toluk?

2017. márc. 4. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ilyen vagyok :( Ahol lehet, gyantázok, csipeszezek, borotválom...a pihékkel pedig nem foglakozok, ez van, nem mindenki csupasz :D
2017. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ha borotvalok, vagy szortelenito kremezek csak erosebb lesz a szor, es ha lehet nem akarok a melleimen drotkefe-szoroket. :D

Gyantazni meg nem merem oket. :'D

2017. márc. 4. 11:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Lézeres kezelés kell,van ahol szálanként égetik ki a gyökerét ha kicsi a terület.Máshová meg elég a gyanta
2017. márc. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha csak a színük a gond, szőkítsd őket. Vegyél oxyt és szőkítőport. Én is így csinálom.
2017. márc. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, a melleimen, hasamon nem borotválom én sem, hanem csipesszel szedem ki. De csak a feketéket, a pihék nem érdekelnek, azok nem sötétek.
2017. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bence_ ***** válasza:

Simán elfogadható.

Aki szeret így szeret.

Megértem, hogy zavar de fogadd el, hogy ez csak a te fejedben gond.

2017. márc. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem lesz erősebb a borotvától, felejtsük már el ezt az ostobaságot!

[link]

2017. márc. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Beretváljad.
2017. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne hogy borotváld! Egész testünket úgy nevezett lanugó szálak borítják, más néven pihe szőrök. Ezek megerősödhetnek ha csipeszelik és gyantázzák. Kozmetikus tanuló vagyok és most tanultunk erről. Én nekem is sok sötétebb piha szálam van és szőkítem :) szinte nem is látszik. Sajnos én is borotváltam régen és igen is megerősödött. Ha vissza lehetne pörgetni az időt én vissza pörgetném és pofon vágnám magam amikor leborotváltam XD
2017. márc. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!