Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kedvelnek a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kedvelnek a barátom haverjai, ha nem is ismernek személyesen?

Figyelt kérdés

Kicsit buta kérdés, de az a helyzet, hogy amikor posztolok vagy posztol ő valamit pl. közös kép, akkor általában a barátnőim lájkolják, írnak rá stb. Viszont az ő haverjai a közös dolgainkat nem szokták, kicsit ez rosszul esik, mert más bejegyzéseit viszont igen.

Nem régóta járunk, tehát személyesen egy barátjával se találkoztam, csak mesélt róluk.


Legutóbbi eset, hogy szülinapjára kitettem képeket, amit 2(!) ember lájkolt, haverjai, sőt más csajok is tettek ki vele képet, és azon rengeteg lájk van.


Tudom hogy semmit nem jelent a facebook, személy szerint nem érdekel ez a lájkolós hülyeség, de nagyon zavar, hogy az én dolgaimat nem lájkolják, másokét meg igen.


Velem lehet a baj? Kedves, barátságos, csendes lány vagyok. Idegenekkel is szívesen beszélgetek, ismerkedek ( persze kizárólag barátilag), nem vagyok az a beszólogatós típus, inkább visszahúzódó.


Szerintetek miért nem kedvelnek, ha azt se tudják igazából ki vagyok, és milyen a viselkedésem? 22/L


2017. márc. 4. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Komoly? 22 évesen ezzel foglalkozol hogy nem lájkolnak olyan emberek akikekkel soha nem is taliztál? :DD Hát ez legyen a legnagyobb gond az életedben...
2017. márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Előbb- utóbb találkozunk, félek hogy akkor is barátságtalanok lesznek :o
2017. márc. 4. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Én se lájkolok olyat, amit nem az ismerőseim raknak ki. Nem hiszem, hogy nem kedvelnek, hiszen nem is ismernek.
2017. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem túlreagálod. Nem ismernek, ezért nem lájkolják a képeidet. Én se lájkolom ismeretlen emberek képeit. Ennyi. Vagy szimplán nem tetszenek nekik a képek.


Ha meg nem kedvelnek, kit érdekel? Ha a barátod kiáll melletted, szard le.

Az én páromnak pl én vagyok az 5. barátnője. Engem sem kedvelnek a barátai, ÉS SOHA EGYIK BARÁTNŐJÉT SE szerették. Mindenkit utáltak, soha senki nem volt jó. Erről nyilván nem én tehetek, nem a személyemmel van baj, hanem ők a retardáltak, mert csak.

2017. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ettől a kérdéstől elment mára az életkedvem, köszönöm.
2017. márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!