Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi számít nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi számít nálatok nyomulásnak?

Figyelt kérdés
sokat használjátok ezt a kifejezést de pontosan mire értitek azt amikor egy férfi nyomul?
2017. márc. 4. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A nyomulás az, amikor láthatóan a terhére vagy a másiknak, de te tovább kérdezgetsz, keresed.

Neten, amikor nem kért képeket küldenek mondjuk, vagy 1 percenként írsz valamit, amikor 1 szavas válaszokat ír a csaj.

2017. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont most van egy srác akire egyre inkább azt mondom nyomul. Szaktársam, vasárnap ismertem meg jobban, eddig csak látásból volt meg, de miután beszélgettem vele tényleg szimpatikus lett. Aztán hétfőn is együtt lógtunk egyetemen, utána viszont csak pénteken volt közös óránk. Addig viszont egész héten kérdezgette üzenetekben, hogy mikor érek rá vagy mit csinálok adott este, nem találkozunk-e, stb. Nem értem rá, pénteken pedig már fáradt voltam és megígértem, hogy jövő héten összeülhetünk egy sörre vagy valami, de mintha teljesen megsértődött volna rám. Ezzel viszont már szinte kiábrándultam belőle (egy hét ismerettség után), pedig ha nem erőltette volna ennyire simán lehetett volna valami.
2017. márc. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"amikor 1 szavas válaszokat ír a csaj"

Tehát az internetes kultúrában egy pasi 99%-ban nyomul ? Jó tudni.

2017. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyomulás = udvarolsz egy lánynak aki nem vesz emberszámba se.

Ismerkedés = udvarolsz egy lánynak akinek tetszel.

2017. márc. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne hagyd leoltani magad,Kerdezo! Ha nincsenek nyomulos emberek ( nok,ferfiak),akkor tobb maganyos ember lenne. Tehat nyomulj ezerrel,a visszautasitason meg nevess es kerd el az anyja elerhetoseget,h akkor inkabb vele talalkozgatnal :)

N

2017. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!