Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Netes ismerkedésnél milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél milyen sűrűn keressem a csajt? Lányok, nálatok mi számít nyomulásnak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem jólesik ha mindennap ír:)
2013. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdekes módon én meg ha mindennap írok akkor csak azt érem el hogy minden előjel után egy idő után mintha megszűntem volna létezni, még meg se nézik az üzenetem. Holott azelőtt teljesen jól elvoltunk. K*rva nagy bunkóság, elegem van már belőle, inkább legyen őszinte...
2013. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha sok neki a napi, akkor így se, úgy se vagy nyerő nála.

Ha ő is vágyik a beszélgetésre, akkor akármikor keresheted, ő örülni fog.


17/L

2013. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De izélje meg a nem mondom micsoda, akkor meg ne adjon ellentétes jeleket! Mert eddig az jött le hogy nagyon is szívesen beszélget velem, de nem, most flegmázni kell. Bocs hogy ideoffolgatok csak tényleg nagyon kiakasztott ez.
2013. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is azt veszem észre,h sok a naponta beszélgetés,pedig én szívem szerint minden órában ráírnék...
2013. jún. 6. 16:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok a napi szintű beszélgetés. Amúgy ennyire ráérsz hogy minden nap órákat tudnál vele csetelni? Irigylem a problémáidat.
2013. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szeretném ha minden nap rámírna :)
2013. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát igen,sajna pórul jártam,már vissza sem ír régóta..

De köszi a válaszokat. :)

2013. jún. 9. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!