Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg sok lánynak/nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok lánynak/nőnek bejönnek a testesebb srácok/férfiak, akik nem vékonyak, vagy kigyúrtak, hanem van rajtuk felesleg (is), nagy darabok?

Figyelt kérdés

Akiknek ugyan szélesebb a válluk, izmos a karjuk, de van hasuk, tehát nem vékonyak, van felesleg rajtuk?


Jó pár helyen hallani, hogy ezek a férfiak gyakran szóvá teszik, hogy nem sikeresek a nőknél, mégis hallani és olvasni olyat, hogy nem egy nőnél pont ez a nyerő. Tudjuk, hogy mindenkinek más jön be, ezek szerint nem kellene panaszkodniuk ezen férfiaknak sem?



2017. márc. 4. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy újat fogok neked mondani:


A szépség relatív, kinek ez, kinek az jön be, ízlések és pofonok! :)


Nálam nem jönnek be a nagydarab és súlyfelesleggel rendelkező férfiak. Sportolok, nálam az egészség a legfontosabb, aki nem törődik az egészségével, az nálam szóba se jöhet.

2017. márc. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

A nők el is hiszik amikor másnak kell az eszet osztani, hogy nekik mindenki tetszik stb. A valósághoz ennek semmi köze elég bemenni a városba mondjuk este.


Az ilyen hapsikat valójában inkább barátnak szeretik, mint egy bernáthegyit. Biztonságérzetet adnak nekik, de a szexuális vonzalom az teljesen más.

2017. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem. A szeles vall es hat bejon,de csak akkor,ha vekony vagy melle. Bar en csak a magam neveben nyilatkozom. :)
2017. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 aperitif ***** válasza:
Nekem igen, de én is csak a saját nevemben nyilatkozom.
2017. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be.Azt nem mondom, hogy sosem történhet meg, mert sosem tudni,de inkább átlag formás alkata legyen.Nem mondom hogy gyúrja magát lufira,de azért ne is legyen Mikulás.
2017. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Egy raklapnyi ilyen embert ismerek ,mind családos ..Le lehet vonni a következtetéseket.
2017. márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#2


Ahogy észrevettem, felesleggel rendelkező férfiak is szép számmal élnek kapcsolatban, mégis egyesek panaszkodnak, hogy ez senkinek sem kell. :D

2017. márc. 4. 17:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert senkinek nem kellenek. Miért olyan nehéz felfogni?
2017. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért a senki erős túlzás.Ma is láttam a vonaton egy testes pasit,duci nővel.Vagy csak az én szemem káprázott?:))

Mindenki találhat magának, a duci is.

2017. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ha senkinek sem kellenének, akkor egyikük sem élne kapcsolatban, úgy hiszem.


Tény, hogy nem mindenki fogadja el ezt, de érdekes mód minden ilyen témában becsúsznak olyan válaszok, hogy valakinek mégiscsak ez kell.


Szerintem a "mert senkinek nem kell" hozzáállás taszítóbb az élethez, akár másokat, akár magadat szemléled így, mint a súlyfelesleg, beszéljünk most nőről, vagy férfiről.

2017. márc. 4. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!