Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig van új szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig van új szerelem?

Figyelt kérdés

Szakítani kellett életem első szerelmével mivel "nem viselkedett szépen" de nála gyönyörűbb, vonzóbb lánnyal még nem találkoztam (nemhiába szuper modell) Most nagyon magam alatt vagyok mert attól rettegek, hogy nála szebbet már úgysem találok. Mindig van szebb vagy tényleg ennyi volt?

Tudom ez így most nagyon felszínes de nem tudok olyan lányba szerelmes lenni csak aki nagyon tetszik nekem.



2017. márc. 4. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Sajnálom. Szomorú, ha te a szépséget találod a legfontosabb értéknek. Kaparhatod esetleg modellek öltözőjét, hátha felfigyel rád valamelyik.
2017. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Szánalmas, hogy ennyire csak a külső számít neked. Van még mit tanulnod az életben.
2017. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy szomorú de ez van. Végülis meg is érdemlem szerintem
2017. márc. 4. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Új szerelem mindig van (remélem), de a topmodell külső nem tart örökké sem nálad, sem nála, ez lebegjen a szemed előtt.
2017. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vajon hány kérdés kerül ki ma este ide, ami nem csupa trollkodás ?

Ez nagyon gyatra volt megint.

2017. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kell, hogy örökre tartson nem arra értem, hogy mindig új valaki kellene, csak annyira rosszul esik, hogy gyönyörű lány erre meg vége és valamiért csak olyan kell most mint ő. Nagyon bele vagyok ebbe betegedve már mert sok szép, aranyos lány lehetne de mindenkit visszautasítok mert nem olyanok. Higgyétek el nagyon haragszok magamra emiatt nem kell szidni
2017. márc. 4. 18:35
 7/7 anonim ***** válasza:
hát akkor nincs is mit mondani, tudod a választ. így jártál. azért ne csüggedj, egyedül is jó, de azért ne jöjj össze lánnyal, akit nem szeretsz (mert ugye neked nem szép....)
2017. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!