Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nálatok miért múlt el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok miért múlt el a szerelem a barátnőtök iránt és hány hónap/év után?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék az okokra kinek miért múlt el a szerelem.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

Nemmel és korral légyszíves és nők is írhatnak!

22L



2017. márc. 3. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:

nem vagyok szerelmes (számomra az egy lila köd amiből tökéletesnek látod a másikat, ezt kerülöm)

de nagyon szerettem az volt barátnőimet, de egy idő után voltak eléggé kiábrándító dolgok...

a hiszti, önzőség, elhidegülés....


24F

2017. márc. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13 év kellett az elmúláshoz. Eddigre már nagyon feleslegesnek és meguntnak éreztem magam... 39f
2017. márc. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még nem múlt el annak ellenére, hogy már nem vagyunk együtt.
2017. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja. Én is így vagyok. 7 év kapcsolat után lassan egy éve külön vagyunk. De ez az egy érzés nem akar elmúlni.

Hogy a franc enné meg!

40f

2017. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok-sok kapcsolat, s egy elrontott házasság után találtunk egymásra 18 évvel ezelőtt. Azóta rendületlenül imádjuk egymást.

De tudod, ehhez mindkét félnek meg kell érnie, és be kell látnia, hogy nincs hátradőlés, nincs lazsa. Ápolni kell a kapcsolatot, ha nem akarjuk, hogy elhervadjon. És még valami kell hozzá. Közös célok, közös küzdelmek, az egymásrautaltság elfogadása.

2017. márc. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: Egymásra utaltnak kell lenni ahhoz, hogy jó szerelmi kapcsolatod legyen? Ha két ember a saját lábán áll és úgy jönnek össze, akkor az már nem jó?:)
2017. márc. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

" Ha két ember a saját lábán áll és úgy jönnek össze, akkor az már nem jó?:)"


Ha két ember két különböző célért dolgozik, vagy küzd, az óhatatlanul is eltávolodáshoz vezet. 70 évvel ezelőtt még 6-8 gyerek volt egy családban, folyamatosan új célokat adva ezzel a szülőknek. Ha egy 20 évvel ezelőtti párt nézel, jó, ha egy szem gyerek van, aki az ő 40 éves korukra közel nagykorú. Ráadásul 40 éves korukra jószerivel mindenük megvan. Na, ilyenkor jön a válás! Ma szinte senki sem akar gyereket. Nem lesz közös cél, és borítékolható, hogy nem együtt élnek majd, hanem egymás mellett.

2017. márc. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!