Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha a férfi jól néz ki, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a férfi jól néz ki, de NAGYON fiatalnak néz ki? Férfiak esetleg nektek ilyen (akár rossz) tapasztalat?

Figyelt kérdés

24 vagyok és rengetegszer elkérik a személyim is ha alkoholt veszek ott, ahol nem ismernek. Csupasz, borotvált arcú vagyok és közben elég hosszúkás, szőke hajú. Az arcom is úgy önmagában ezek nélkül is azt mondanám kisfiús, viszont jóképű, "szép".

Közben meg pár centi híján 2 méter magas vagyok és amúgy sportos, vállas alkatú is. (2 méterhez 90 kg, szálkás, izmosabb)


Társkeresőkön néztem, hogyha a valódi korom írom be, akkor kb senkit nem érdeklek, mert a fiatal lányok egyszerűen nem keresnek 24 éves korúakat, akiknek pedig korban jó lennék azoknál gondolom a kisfiús arcom nem oké. Úgyhogy 22 évesnek vagyok kiírva mindenhol a neten és így sokkal több az érdeklődés, mintha az eredeti korom írom ki. Később ha kérdezik, akkor csak azt mondom hogy biztos az oldal volt a rossz, vagy én írtam félre valamit.


Főleg úgy zavar ez, hogy van régi barátom aki amúgy szintén jól néz ki, de sokkal férfiasabb arca van és őt már 20 évesen is legalább 25-nek nézték és simán volt tőle néhány évvel idősebb csajokkal is. Nem tudom így mit kezdjek magammal. Szeretnék őszinte lenni, de az látom hogy nem kifizetődő. Bőven nem vagyok totál sikertelen a nőknél, de utálom hogy 24 évesen egy 20-21 éves lány elhajt, mert elsőre azt gondolja hogy biztos fiatalabb vagyok nála.


2017. márc. 4. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Jól sejtem, hogy te most a korod miatt nem fogsz kelleni egy nőnek sem hosszas napokig, vagy hetekig ?


Hjaj.

2017. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!