Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek olyan csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan csajjal, aki miatt korábban megvert egy csapat srác?

Figyelt kérdés

#barátnő #kínzás #verés #súlyos sérülések
2017. márc. 5. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi a konkrét szituáció?
2017. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha szerelemről van szó és kölcsönös akkor mindenképpen és ezt nem viccből mondom... ez nem lehet akadály, ki kell állni magadért csak úgy fognak tisztelni.


20F

2017. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Régi gimis sztori. Lényegében annyi, hogy tetszett egy lány az osztályból. Én neki nem. Én voltam a gyenge az osztályban, s a többi fiúval összeveretett, még hurkot is kötöttek, hogy "felkössenek", de szerencsére arra járt pár felnőtt. Az egyikük részletes vallomást tett az egészről, a csajt felbújtóként be vágták a dutyiba. Mély megbánást tanúsított, megúszta két és fél évvel. Kijött a kötetből, s azóta üldöz a szerelmével.
2017. márc. 5. 15:17
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ez mar tiszta gyilkos elmek
2017. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A történet alapján nem.


Az ilyen férgektől, mint az a csaj és a srácok, igyekszem távol tartani magam.

2017. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Azért nekem ez így nagyon meredek. Esetleg üldözted követted és zaklattad a csajt?


Volt már részem hasonlóban, a srácnak fel sem tűnt, hogy zaklat, mikor éjszakánként hazáig követett. Ő csak beszélgetni akart.


Amúgy hagyd, ne járj vele.

2017. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem zaklattam. Szimplán csak szemetek. Én voltam az a tipikus sovány, gyenge kis csávó. Szerintem jó poénnak vélték, hogy a kis szerencsétlent elverhetik, mert hát egy gnóm nem lehet szerelmes. Csak tetszett a csaj, nem hittem volna, hogy ilyet csinálnak majd velem. Ki voltam eléggé közösítve, a lány pedig az osztály közepe. Elit gimnázium volt, tele jeles tanulókkal. A franc gondolta volna, hogy ilyenek is jártak oda. Az összes fiú, s a r@#adék lány is jó tanuló volt, ahogy én is. A tanárokat annó sokkolta az eset. Valszeg az életemet köszönhetem annak a 3 férfinak, akik akkor járnak. Ha ők nem jönnek, nem élem túl azt az éjszakát.
2017. márc. 5. 16:40
 8/15 anonim ***** válasza:
Természetesen a válasz egy hatalmas nem és úgy elzavarnám a halál legbüdösebb péniszére, hogy arról kódul. Megérdemelte, bármit is kapott emiatt.
2017. márc. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem, mivel azt gondolnám, hogy nem szerelmes belém, hanem csak a lelkiismerete bántja.


Max. megkérdezném tőle, hogy ez-e az ok, amiért kerülget, aztán ha igen, akkor közölném vele, hogy "Megbocsátottam. De ennyi".

2017. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És mi az, hogy "üldöz a szerelmével"? Mit csinál?
2017. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!