Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek olyan csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan csajjal, aki miatt korábban megvert egy csapat srác?

Figyelt kérdés

#barátnő #kínzás #verés #súlyos sérülések
2017. márc. 5. 15:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Valahonnan megtudta a telefonszámomat, hívogat, e-mailekkel bombáz. Azzal jön, hogy sajnálja a történteket, meg azért tette amit tett, mert szeretett már akkor is, nem akarta, hogy másé legyek. Ilyen orbitális hülyeségeket. Csakhogy nehezen tudom feledni, hogy a bíztatására 5 fiú majdnem kinyírt. Bár nem gondolom, hogy konkrét szándékuk lett volna, hogy meggyilkoljanak, de olyan részegek voltak, hogy felhevülve biztos agyonvernek. Azt sem bírom feledni, amiket akkor mondott, hogy "üssétek míg mozog", "A fejét is püföljétek!". Közben csak kacagott...


Szerintem csak azért akar tőlem valamit, mert én sikeres lettem az életben, s kezdek megvastagodni.

2017. márc. 5. 22:51
 12/15 anonim ***** válasza:

Végülis feljelentheted zaklatásért.

Azóta lett csajod?

2017. márc. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Volt kettő is.
2017. márc. 5. 23:40
 14/15 anonim válasza:
Szerintem hanyagold a lányt is és a fiúkat is kerüld...
2017. szept. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Jol meg kell csinalni a kis hulyet es kidobni.
2023. jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!