Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl sok a bújás, simogatás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok a bújás, simogatás, hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Az exem egy jégcsap volt, és soha nem gondoltam volna, hogy ilyen problémáim lesznek, de a mostani barátommal meg az a baj, hogy túl sok szeretet ad, és egyszerűen úgy érzem, nem hagy levegőt. Mikor itthon vagyunk, akkor is előfordul pl h filmet nézünk, és 2-3 percenként megpuszil, éjszaka mikor alszunk, onnan tudom, hogy rosszul alszik, h kb 10 percenként megsimogatja a hátamat, és mindig felébredek..Ha utcán vagyunk, akkor hatványozottan érzem ezt, mindig megsimogatja a hátam, megpuszil, ezt is tényleg ilyen 2-3 percenként. Azzal nem lenne baj, ha mondjuk fél óránként tenné ezt, de ez nekem így sok. Biztos tudjátok, milyen az érzés, hogy kell néha egy kis távolság is, hogy igazán értékelni tudd a másik közelségét, de nála ilyen nincs. Kicsit bűntudatom van amiatt, hogy ez zavar, de végletnek érzem ezt a viselkedést, ahogy az exem viselkedése is véglet volt, és egyik sem jó, nekem valami középút kellene. Egyáltalán nem akarom őt megbántani, viszont sztem ez elég kényes téma, nem tudom, hogy beszéljek vele erről, hogy "vegyen vissza".


Mikor itthon vagyunk, akkor is az van, hogy 1-2 óra ágyon fekvés után már kimegyek vécére, vagy hozok be enni, innivalót, és rögtön jön azzal (persze viccesen) hogy jöjjek már vissza, legalább 2 perce távol vagyok tőle -___- azért én ennyire nem vagyok ragaszkodó típus. Lehet, hogy exem viselkedését próbálja ezzel kompenzálni, vagy a külvilágnak akarja ezzel megmutatni, hogy "én az övé vagyok", vagy egyszerűen tényleg ennyire erre van igénye?


2017. márc. 5. 15:35
 1/10 anonim válasza:
6%
Dugni akar, hogy nem latod ezt?!
2017. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre csak EGY megoldás van, mégpedig, hogy elmondod neki, hogy mit érzel ezzel kapcsolatban.


Ö vagy megérti, vagy nem sok jövötök lesz.

2017. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy aranyos meg jó érzés de ez kezd kicsit sok lenni.
2017. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben az őszinteség a legjobb. Légy kedves de határozott és mondd el neki hogy nagyon értékeled ezt ,de kezd kicsit sok lenni.

Ha ezen besértődik és/vagy nem tudja felfogni akkor vele van a baj.

2017. márc. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
"Le kéne állni, úgy tapadsz rám mint szétgányt légy a szélvédőre".
2017. márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
83%

Jajj de ismerős. Nekem 2 nagyon bújós párom is volt, én pedig egy jégcsap vagyok, nem bírom elviselni a folyamatos "üngyümbüngyömöt".

Hosszú távon egyik kapcsolat se működött emiatt.

Nem értem, minden lánytól azt hallottam ilyen pasira vágyik, én nem, de bevonzom őket. :D


23/L

2017. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
En szivesen cserelnek veled pasit.. Imàdok bujni imàdom ha a pasim olelget meg puszilgat sajnos csak naponta 2x teszi meg azt is ha mondom hogy bujunk mert nem eleg csak a sex kell bele romantika.. Persze ha ugy erzed hogy tul sok akkor nyugodtan beszeld meg vele.. Mond el hogy szereted de ez mar sok neked.. Biztos meg erti majd. 😋😝
2017. márc. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami hétköznapivá válik, elmúlik a varázsa. Erre ügyelni kell a testi kontaktusoknál.
2017. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy jégcsappal élek együtt, de tuti kifognám a bújóst aki meg túl sok lenne.


Meg is nyugodtam.

2017. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem szimplán legyél türelmes, egy-két év múlva úgyis allábbhagy. Viszont megérteni nem tudlak én imádom az ilyen férfiakat :D A jégcsapoktól menekültem. Hál istennek a párom is folyton bújik.
2017. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!