Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ölelés, bújás, simogatás,...

Ölelés, bújás, simogatás, csók, ezek hiányoznak. Hogy találjak úgy nőt, ha kikötöm neki, szex nem kell? Mindegyiknek csak a szex kell

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
mert az is a normális párkapcsolat része
2014. febr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szex előtt és után is lehet a felsoroltakat csinálni. Úgy tűnik meg kell hoznod ezt a nagyon kényelmetlen és fájdalmas áldozatot.
2014. febr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És az úgy miért nem jó, hogy ezek amiket leírtál+szex?? Ettől ideálisabbat én el sem tudnék képzelni ;)
2014. febr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Frászt kell mindegyiknek csak a szex. :D

Szerintem vedd fel a kapcsolatot pár itteni kérdezővel, akik arra panaszkodnak, hogy X hónapja még nem volt szex. Aztán egyezzetek meg, cseréljetek partnert. :D

2014. febr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
"Mindegyiknek csak a szex kell" ---> ehhez lenne egy pár szavam. Először is a lelkedre akarom kötni: VANNAK KIVÉTELEK! Ezt azért mondom, mert én az a fajta lány vagyok akinek nem a szex a párkapcsolat alapja.(ezért is szakított velem a volt barátom). Sosem fogom megérteni miért olyan fontos hogy lefeküdjenek egymással. Hiszen a járásnak nem erről kellene szólnia. Mint ahogy te mondtad: "ölelés, bújás, simogatás, csók". Ez kell hogy legyen.
2014. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!