Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megbeszélitek a párokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbeszélitek a párokkal hogy mikor jön meg, fáj-e hasatok, esetleg, ha késik akkor szóltok neki?

Figyelt kérdés
2017. márc. 5. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
sajnos igen...
2017. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen természetes dolog. Nyilván nem részletezem neki, de az alapvető dolgokat elmondom.
2017. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mivel mensi közben egyikünk sem szeretné csinálni, így igen. Mondjuk részletezni nem szoktam, de azt tudja mikor van meg.
2017. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noblesse Oblige ***** válasza:

Igen, szólok róla, hogy miért nincs most bevetés.

Illetve akkor szólok előre, ha programunk van akörül, pl elutazunk vagy ilyesmi. (gyakrabban álljunk meg ellenőrizni magam, meg hasonló dolgok)

2017. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze megbeszélem vele. Nem részletezem de tudja hogy szenvedek menstruáció alatt a hasfájással.

Szerintem is teljesen természetes ez a dolog.

22N

2017. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
legutóbbi tudta, együtt laktunk, nehéz lett volna nem szólnom neki :D ha fájt a hasam, azt meg általában észrevette és olyankor nem piszkált, hanem ment arrébb :D
2017. márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Persze ez természetes,meg mivel együtt lakunk így magától is észreveszi. + 2-3 nappal előtte olyan vagyok,mint egy sárkány szóval már tudja. 😂

Amikor fáj a hasam szokta is simogatni.

2017. márc. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez a FELNŐTT kapcsolatok témakör. Tehát a válasz igen.
2017. márc. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Előbb tudja, mint én, mert előtte egy héttel édességért nyavalygok naponta 5x (helyileg nincs cukrászda, úgyhogy ciki), aztán háklis vagyok, vagy épp sírok - de ezt moderálom, és olyankor inkább elmegyek magamban.

Mikor pedig megjön az látványos, mert rohadtul fáj az első-második nap... meg akkor ugye értelemszerűen elmarad a napi szeretkezés.

2017. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

megbeszélni nem beszélem. Annyit szoktam neki írni, hogy fáj a pocakom.. ebből levesz mindent. Ha nála jön meg, vagy 1-2 nappal a tali előtt, simogatja és melegíti a hasam <3

(nem élünk együtt) 21n

2017. márc. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!