Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megbeszélitek a párokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbeszélitek a párokkal hogy mikor jön meg, fáj-e hasatok, esetleg, ha késik akkor szóltok neki?

Figyelt kérdés
2017. márc. 5. 22:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem odaírni,hogy persze,hogy bejelentem ha késik,mert kisbabát szeretnénk,és mindig reménykedünk,ha egy-két napot késik.
2017. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Magától számon tartja, hogy mikor jön meg (nagyon nehéz, minden 4. kedden :D ), akkor emlékeztet, hogy ne felejtsek el elrakni magamnak tampont, ha beszélgetünk, akkor hoz zsepit (bármin el tudom magam sírni olyankor), ha pedig szexhez készülődünk, akkor hoz egy törölközőt.

Néha megjegyzem neki, hogy fáj a hülye hasam, de ezt is tudja magától, hogy melyik napokon szokott fájni, akkor önként melengeti a kezével, mikor összebújunk.

Késni nem szokott, de értelemszerűen szólnék neki, ha előfordulna.

2017. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
sajnos igen. Soha nem lesz olyan párom akivel fél szavakból vagy szimplán a tekintetemből tudná, hogy mi van.
2017. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A legutóbbi barátom fejben tartotta (a bogyó miatt napra pontosan jött meg), de ha véletlenül mégse, akkor is látta, hogy mi a helyzet, mert együtt éltünk. Ha fájt a hasam, azt is észrevette, mert nekem ha fáj, akkor nagyon. Késni nagyon ritkán szokott, maximum annyit, hogy csütörtök helyett pénteken jön meg, de korábban 2-3x volt két napos késésem, az akkori barátomnak szóltam is róla. Bár gondolom amúgy is feltűntek volna neki a terhességi tesztes dobozok. :D
2017. márc. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!