Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha egy leszbikus pár, szeretne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy leszbikus pár, szeretne barátkozni más leszbikus párokkal, hol van erre lehetőség?

Figyelt kérdés

A párommal együtt vagyunk 10 hónapja, ő 24 én 20 éves vagyok és bár összejárunk a barátaimmal és az ő barátaival, valamiért mégsem az igazi. Szeretnénk kicsit feldobni a kapcsolatunkat, mivel még sosem ismerkedtünk meg így ketten, mindkettőnk számára ismeretlen emberekkel, pláne nem leszbikus párokkal. Voltunk Nyíregyházán éppen forralt bort iszogattunk, és elsétált mellettünk egy leszbikus pár kézen fogva, és mire ismerkedősre ittuk magunkat és kitaláltuk, hogy megállítjuk őket beszélgetni, hát addigra eltűntek xD

Tehát tulajdonképpen, arra lennék kíváncsi, hol lehet leszbikus pároknak, ugyancsak leszbikus esetleg meleg párokkal ismerkedni. Nagyon izgalmas lenne elmenni egy ilyen páros randira is.

Interneten milyen oldalakat ismertek? vagy esetleg így Debrecen, Nyíregyháza, Tokaj, Sárospatak, stb stb, tehát itt a környéken, ahová nem több mint 1 óra az út van olyan hely ahol fel-fel tűnnek ilyen párocskák? :D

Bár a baráti körünkben is vannak párok, de mint már mondtam ismerkedni szeretnénk :D

Szóval hol érdemes próbálkozni? akár élőben akár online? vannak direkt ilyen szórakozóhelyek Budapesten kívül a környéken? :D


A válaszokat előre is köszönöm :D



2016. dec. 18. 23:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tinder. Komolyan. Egy csomó jófej embert lehet ott megismerni. Nem kell kertelni, ki kell írni a profilotokra, hogy miért vagytok ott és előbb-utóbb be fog futni vki hasonló célokkal. :)
2016. dec. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de itt kérdezd meg, hátha kapsz választ:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__leszbikussag

2016. dec. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azzal a linkkel nem tudom mit akartál xD de köszönöm az eddigi válaszokat és várom a továbbiakat :D
2016. dec. 19. 00:14
 4/15 anonim ***** válasza:
Kár hogy nem pestiek vagytok, mi szivesen barátkoznánk veletek :) 20/L 21/L
2016. dec. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Pesten lakunk, de neha mi is megfordulunk azon a környéken;)) 22L, 26L
2016. dec. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi is pesten vagyunk inkabb baratnommel
2016. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Csak párokkal?:)

Mármint a barátkozás rèsze.

2016. dec. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát, nem csak párokkal :D de elég féltékeny típus vagyok :D nehogy baj legyen xDDDDDDDDDD viccelek, nem lenne :D
2016. dec. 20. 00:28
 9/15 anonim ***** válasza:

Szimplán csak próbálj beszélgetni leszbikus lányokkal, kiépíteni egy ilyen kis csoportot és nagy eséllyel nem is egy olyan lányt találsz, akinek van párja :)

Vagyba jobb fajta leszbikus rendezvényeken, esetleg Priseon, ha kijársz.

2016. dec. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Nyíregyháziak vagytok? :D Nekem a családom fele ott lakik és valamikor januárban megyek meglátogatni a nagyszüleimet. Egyedül megyek, szóval tökre örülnék, ha lenne valaki akikkel elmehetnék beszélgetni, sörözni :D Egyébként meg csak arról szólna a hétvége, hogy nagyanyám megpróbál halálra etetni XD Nyugodtan írhatsz! :D BUÉK!

21L/L

2016. dec. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!