Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes férfiak/nők miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak/nők miért nem tartják tiszteletben és fogadják el, ha valaki kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen kérdésbe futottam itt is bele, és személyesen is megtapasztaltam, hogy bizonyos emberek szó szerint lesz*rják ha valaki kapcsolatban van, nem akar ismerkedni és talalálkozni másokkal, de ennek ellenére is ráhajtanak az illetőre.

Miért hiszik sokan azt, hogy mindenki szexel meg kavar bárkivel?! Pláne úgy hogy párja van. Komolyan nem értem...


2017. márc. 6. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Figyelj, tízből egy enged, már jó.

A mai világ meg azt sugallja, ami kell, azt szerez meg minden kép. Gázolj át mindenen, mindenkin, különben senki maradsz.

2017. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bad G-Sus ***** válasza:
82%
Kihívásnak veszik ha vkinek van párja.
2017. márc. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Na ez egy nagyon jó kérdés. Az van, hogy az emberek nagy része sajnálatos módon nem foglalkozik még azzal sem, ha megcsalja a párját. Hogy miért nem, abba most ne menjünk bele. A lényeg, hogy sok erkölcstelen ember van és azért valljuk be, hogy nem kell messze menniük az embereknek egy kis hűtlenségért. Ez persze nem mindenkire igaz. Aki tudja türtőztetni magát, az megérdemli a tiszteletet.
2017. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Nálam próbálkozhatna bárki bárhogy, akkor se mennék bele. Ha nagyon idegesít, le is tiltom.


És nem azért, mert a kapcsolatunk olyan szilárd, és soha nincs gyenge pillanata... Szimplán nem vagyok köcsög, hogy félrekúrjak. Ha valaki másképp tesz, ott nem a harmadik fél a fő bűnös.

2017. márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok sz.ar látszatkapcsolat is van azért...Szóval ez a belerondítottál nem mindig igaz azért azt lássuk be.

De aki szánt szándékkal rondít bele mások jól működő kapcsolatába, az csak azért teszi, mert azt gondolja ezzel növeli az önbizalmát, és egót fényez. Majd egyszer hátsóba harapja egy kutya.

2017. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak annál lehet belerondítani aki hagyja...... ;) Egyébként meg senki ne alszenteskedjen nagy szerelemmel, terhes baratnovel/menyasszonnyal olyan pofátlanok hogy hihetetlen és ha elküldöm őket meg én vagyok a Sz.r szemet a barátnők szemébe mert "nem bírtam magammal". Ugyanez fordított esetben is igaz drága ferfiak akik nem tudjak h a baratnojukkel konyekig belenyultak a sz.arba.... 😂
2017. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Miért érdekeljen, hogy ép kapcsolatba, szexkapcsiba, vagy egyéjszakás, akármiben van a másik. Szexelni akar, úgy is fog. Akkor miért ne velem? A ki eddig volt már jó pár pasival, vagy nővel, annak úgy is mindegy, hogy egyel több, vagy kevesebb.
2017. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amolyan tendencia manapság,hogy tízből hét ember bárkin átgázol,csak hogy megszerezzen valakit.Az önzés sajnos trenddé vált.Aki a barátnőd volt,az az exeddel enyeleg nyíltan,aztán ha említed neki,te vagy a sz...rdarab.A pasid egy fél üzemet vagy várost,vagy megyét végigkefél,ha szólsz neki,kuss legyen.Örülj,hogy szóba állt veled.Ő gyúr,tehát isten.A férjed,feleséged csal,de neki ezt szabad,mert arany szíve belefásult a kapcsolatba.Meg kelk értened,te tehetsz róla.Szánalmas...(persze megbotlani lehet,csak nem érdemes...én sem vagyok szent...de azért mégis...)
2017. márc. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!