Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vigyek virágot nőnapra exemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyek virágot nőnapra exemnek ha már semmit nem érez irántam, de én még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
tudom hogy mit fogtok válaszolni, az eszem nekem is ugyanazt súgja csak úgy megkérdeztem :/

2017. márc. 6. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha semmit sem érez irántad, akkor sajnos egy csokor virág egy klisé Nőnap alkalmábol ezen nem fog segíteni. Lépj rajta tovább és ne azon agyalj, hogy olyan szekér után fuss ami már rég elment.
2017. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges, és csak magadat járatod le, hogy egy olyan nő után futsz, aki már nem akart tőled semmit.


A nők nagyon erősen építenek az érzelmekre, így ha nem érez irántad semmit azt vedd nagyon komolyan. Azt jelenti, hogy egyáltalán nem vagy neki fontos. Azt tanácsolom, ne alázd meg magad, inkább hagyd az egészet.


Aggodalomra azonban pedig semmi okod nincs, rengeteg nő van a világon, bizonyára fogsz találni magadnak más barátnőt.

2017. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Pénzpazarlás.
2017. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a pénz nem érdekel és bőven megér annyit ha talán még egyszer láthatom úgy mosolyogni mint régen
2017. márc. 6. 23:08
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem próbáld meg.Nem veszítesz semmit.Egyszer én így szereztem vissza egy lányt,bár az nem nőnap volt,viszont a virággal sokat el lehet érni.A lényeg,hogy add oda neki,ne várj semmit cserébe,hadd,hogy gondolkozzon,aztán kiderül.
2017. márc. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazából ha jó kapcsolatban maradtatok, szerintem nincs ezzel probléma. Ellenben mivel te nem barátilag adnád, így csak magadat kínoznád.

Szóval ha csak kedves akarsz lenni, örömet szerezni neki, akkor bátran. De ha ettől azt várod, hogy újra összejöttök, akkor inkább ne. A saját érdekedben.

2017. márc. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy mosolyogni? Ha az exem virágot hozna, legjobb esetben csak hozzábxnám...
2017. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!