Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 évesen kapuzárási pánik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen kapuzárási pánik?

Figyelt kérdés
Nő létemre most jutottam el arra a szintre, hogy félek kifutok az időböl és lassan gyereket kellene vállalnom, de ugyanakkor a karrieremnek is rendben kell lenni. Éreztetek már ti is így ilyen korban?
2017. márc. 6. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,bár én 26 vagyok.
2017. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
És ebből szoktak születni a szar házasság - erőltetett gyerek - mészárlás váláskor - mindenki rákúr, csak mert neked hormon-ámokfutásod volt.
2017. márc. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát.
2017. márc. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jahh mint bruce willis az utolsó cserkészben:

"Tartsál kutyát!"


am simán lehet...van egy ismerősöm, aki 22 éves, és már kétségbe van esve, hogy atyaég gyerek meg stb kell, mert mikor ha nem most meg bla bla...


Kényszerből ne vállalj gyereket, pláne ne egy olyan férfitól aki csak megcsinálja neked, aztán old meg.


30 évesen sem leszel lekésve semmiről.


én 26 vagyok, bár srác.

Bennem is van, hogy de jó lenne megtalálni azt a lányt akivel tervezhetek, akár közös élet, gyerek stb. Ha most jönne egy ilyen, simán belemennék. De abba is, ha csak évek múlva vállalnék gyereket.

Manapság már bőven 30 felett vállalnak gyereket szerintem azok, akik komolyabban felelősségtudatosak, és nem a semmire, anya-apa házába, nulla vagyonnal szülnek és majd lesz valami.

Én úgy vélem, hogy egy pár közösen teremtse meg a gyerekneveléshez szükséges SAJÁT otthont, és feltételeket, aztán majd jöhet a pici.

Nem dirr durr a semmibe, aztán majd anyáék, vagy tesóm felnevelik, mert jajj nekem még karriert is kéne építeni...meg nem ártana egy normális apát is találni mellé.

Szóval kényszerből, csak azért hogy anya lehess, ne vállalj gyereket.

2017. márc. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 18 évesen van kapuzárási pánikom. :D Csak nem gyerek és karrier témában, hanem úgy, hogy félek, hogy nem lesz elég időm látni mindent, amit szeretnék.
2017. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!