Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy 40-es pasi szimplán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy 40-es pasi szimplán jófejségből önzetlen és kedves egy huszonéves lánnyal?

Figyelt kérdés

A barátnőm jóba van egy pasival a munkahelyén, aki kb. dupla annyi idős mint ő. Én baromira féltékeny vagyok, de igyekszem nem kimutatni. Gyakran benézek hozzá mert nem messze dolgozom, és az a pasi tuti a közelében van. Végigsimít a vállán, mosolyog rá, bókol neki, meghívja kávézni, meg cigizni. Hallottam már olyat is hogy a barátnőm megkérte valami szívességre, ő meg olyanokat mond neki "hogy neked drága bármit megtennék". Komolyan mondom hányingerem van attól, ahogy viselkedik. Már többször is szóba hoztam ezt a barátnőmnél. Ő mindig azt mondja, hogy csak viccből ilyen, és egyébként házas három gyereke van, szereti a feleségét stb. Meg hogy az anyja ismerőse és csak azért ilyen jófej vele. De szerintem ez mind semmit nem jelent. Tuti ez a csávó folyamatosan a barátnőmről fantáziál, és biztos rámozdulna, ha tehetné. Vagy lehet, hogy csak én látok rémeket?

Nem tudom mit csináljak, nem akarok féltékenykedni. A barátnőm se szokott az én lány barátaim miatt.

22F


2017. márc. 7. 09:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

nem.

fiatal húst akar az öreg.

semmit nem számít hogy házas, meg gyerekei vannak.

egy titkos numerára simán rámegy a csajodra.

nem irigyellek.

ez a nyálas beszéd, meg simogatások stb mind arra utal.


a csajod meg persze h ezt mondja....mert mit mondjon? vállalja a szemedbe fel h bejön neki egy 40 es?


nem látsz rémeket, jók az ösztöneid! bízz bennük!

2017. márc. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Nőként írom,de engem is a hányinger kerulgetne ha a pasim kerulgetne valami nő.Megertelek.Vannak ezek a nyaladzós 40-esek akik.teszik a szépet,mert az jót teaz a ks vilaganak.De sztem szívesen lenne a bnőddel.Mondjuk hiaba csurgatja a nyalat,ha a bnőd nem.akar semmit...Az meg hogy házas 3 gyerekkel nem biztosíték semmire.Ne idegesítsd magad szándékosan azzal,hogy bejarsz es nézed megint egyutt latod e őket.
2017. márc. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

A pasas benne lenne a barátnődben, a kérdés az, hogy a barátnőd ezt hagyná-e?


Ha nagyon nyomul az öreg, akkor én leállítanám, hogy tudja hol a helye, de egyébként a barátnőd is szólhat nyugodtan, nem akkor kell rászólni amikor már a bugyijában matat!

2017. márc. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja és smárold le a barátnődet a pasi előtt, hadd vegye észre magát!
2017. márc. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen negyvenes kis kapuzárósakat egy csók inkabb felizgatja, mint eltantorítja...A barátnődnek kéne raszolnia hogy fejezze be a szeptevést.Sajnalm,h neki nincs Ennyi esze.(2)
2017. márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5-ös igaz, az idősebbek elég betegek, még a végén felhívásnak érzi! :D
2017. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
En mar regen leépítettem.volna ezt a pasit a bnőd helyében,ha a pasim szeretem.Irritalna az is ahogy közeledik.Ráadásul biztos bnőd is észrevette hogy feltekeny vagy..Valami tisztelet a másik irant.Neki vajon hogy esne ha Téged latna mas nővel.így?Persze én vagyok a fura.A bnőd meg nem tette meg.(5)
2017. márc. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igazából a barátnődnek kéne elküldenie a tagot a halálba. Ha ő nem akarja, akkor a fejed tetejére is állhatsz, meg fogja farkalni.
2017. márc. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Anno exemnél is hasonló módon próbálkozott egy nála közel 20 évvel idősebb pasi, és nem barátkozni akart csak. Az lett a vége, hogy exbarátnőm elhitt neki mindent, hiába próbáltam felvilágosítani. Még a pasival is elbeszélgettem, aztán kiderült, hogy családja van, és ez a kis nyomulás ki is derült náluk otthon. Pár hónapig ment ez az egész, majd választás elé helyeztem akkori barátnőmet, hogy vagy én, vagy a pasi. Erre az volt a válasz, hogy ne akarjam megszabni, hogy kivel barátkozzon, és inkább őt választja. Ennyit ért 6 év. Azt nem tudom, hogy volt-e köztük valami ezután, de azóta már eltűnt az életéből az a férfi, még bafrátként sincs jelen. Megérte...

Minden két emberen múlik. Ha a barátnőd szeret, akkor el tudja utasítani a közeledést. Ne féltékenykedj túlzottan, mert azzal csak rontasz a helyzeten, hisz kimutatod, hogy nem bízol benne. A pasi fenyegetése is negatívan hatna, szóval ezt is mellőzd. Szeresd a barátnőd, ez a legjobb, amit ilyenkor tehetsz.

2017. márc. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Valószínű, elege van a 40-es trampli öregasszonyából, és pályázik a barátnődre. Van esélye rendesen, mert sok fiatal lánynak bejönnek az idősebb palik.
2017. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!