Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátomat, hogy ne lájkolja állandóan a cicababákat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a facebook semmit se jelent, ha én vagyok a barátnője. De nagyon zavar, mondtam is neki, hogy zavar azt mondta csökkenti, kétszer volt téma, igaz kevesebbet csinálja, de állandóan lájkolja a kurvˇk képeit. Zavar tényleg, mert nem vagyok olyan jó csak, mint azok a szép lányok. Önbizalmam sincs, és nagyon sokat rombol rajta, az hogy a barátom is nyáladzik más nőkre. És kizárólag gyönyörű "ki van a seggem, ki van a mellem nőket" nézeget.

Szerintetek megoldható?


2017. márc. 7. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Nőjetek már fel...
2017. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem megoldható, te is tudod, mert már kétszer próbáltad változás nélkül. Ha változtatni akarna és érdekelné, hogy ez neked rosszulesik, már az első, de legkésőbb a második beszélgetésetek után leállt volna. Harmadszorra már tök felesleges felhoznod, kapsz megint pár üres ígéretet, amivel kitörölheted a hátsód.


Három dolgot tehetsz - vagy kiszeded a követését, vagy felnősz és leszarod (és közben kezdesz valamit az önbizalomhiányoddal, mert ha egy ilyen piti dolog el tudja venni, akkor komoly baj van), vagy keresel valakit, aki szeret és tisztel is téged, nem pedig csak mondja.

2017. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
A bibi ott van, hogy a nagy önbizalomhiánytól nem látod, hogy ez a kapcsolat csak a te képzeleted szüleménye.
2017. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Úriember az ilyesmit lerendezi egymagában, megnézi, továbbgörget, nem alázza meg a barátnőjét azzal, hogy ország világ előtt lájkol ilyen nőket. Ilyet csak a proletárok csinálnak.

Nem, nem megoldható, ez lelki alkat kérdése, az meg nem változik meg se kéréstől, se feddéstől, maximum hosszú évek során, szenvedések által. Nem lehet erről senkit leszoktatni, de még ha menne is, az alap illemszabályok oktatása kicsit kutyakiképzés hangulatú az én szememben. Nem tudnék tisztelni egy olyan embert, akit nekem kell megtanítanom a jómodorra.

2017. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress értelmes pasit, aki szeret is téged, és tisztel.
2017. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Vállj te is olyanná,és ennyi.
2017. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!