Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jobb ötlet szülinapra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jobb ötlet szülinapra a párotoknak: saját tervezésű párna vagy plüss+csoki?

Figyelt kérdés
Fiúnak :)
2017. márc. 8. 00:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

párna.


Föleg, mert salyát tervezesu. en kihalnák a tsodalattol, ha ijet kapnek a tsalyomtol.


iszonyatt meno lehet szerentem. komojan. aszt tsinald neki, asz lesz a lyo. !: ) :)

2017. márc. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nekem is valami ilyesmi ötletem volt, puhatolóztam is a páromnál miatta, hogy vajon örülne-e neki (úgy hogy azèrt ne essen le neki) de nem nagyon hozta lázba, sőt... de ez emberfüggő :) valaki már a szándéknak is örül, meg annak, hogy időt fektettél bele, és próbálkoztál.
2017. márc. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Pff, én lány vagyok, de ilyen haszontalan porfogóktól a falnak megyek.
2017. márc. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
inkább a párna, de ezek 15 éves kor felett elég ciki ajándékok
2017. márc. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha szeret olvasni vegyél neki könyvet. Lényegében amit szeret csinálni, ahhoz válasz egy ajándékot szerintem. Ha nincs nagyon ilyen, akkor én inkább viccesre venném az ajándékozást. De ettől függetlenül a te párod meg lehet imádni fogja. Látod, valakinek csak porfogó lenne, valakinek meg szívmelengető ajándék.
2017. márc. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Barátomnak párnát adtam 23 évesen és nem tartom cikinek... Szívből örült neki. :)
2017. márc. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
Egyik se.Valami jo illatú parfüm vagy dezodor amit aztán szaglizhatok rajta.Nagyon kreatív vagyok tudom.
2017. márc. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Egyik sem...


Ha már édességet adok neki, inkább én sütök.


Vagy pedig, a hobbijával kapcsolatos ajándékot adok neki, vagy olyan dolgot, amire tudom, hogy szüksége van.

2017. márc. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha parod erre vagyna, akkor valoszinüleg mar tudnad.

A ket opcio közül a parnat tartom szemelyesebb ötletnek, de ettöl függetlenül a helyedben atgondolnam meg egyszer a dolgot.


Nem ismerem a fiudat, ezert csak a magam neveben tudok beszelni, de egy többe-kevesbbe haszontalan ajandeknal en sokkal jobban tudok örülni egy közös elmenynek. Kerettöl függöen hivd el gokartozni vagy szervezz meg egy szep turat picknickkel vagy ehhez hasonlo.


Baratnöm elözö születesnapomra egy többnapos motoros turat szervezett. Egy kis füzetbe rajzolta az utvonalat, hogy miket fogunk csinalni, hol fogunk ejszakazni, miket megnezni es telefirkalta szivekkel es ruzsos puszinyomokkal. Fantasztikus es emlekezetes elmeny volt.

2017. márc. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Valami, amiben benne van a saját erőfeszítés is, általában jobb.
2017. márc. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!