Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fényképes párna ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fényképes párna ajándéknak rossz ötlet?

Figyelt kérdés
Barátommal jövőhéten leszünk fél évesek és azt találtam ki, hogy fényképes párnát csináltatok. Közös képet szeretnék rá, de anyum azt mondja az béna... Szerintetek?
2011. júl. 4. 22:11
 1/9 anonim válasza:
100%
Ha úgy gondolod, hogy ő örülne neki, akkor szerintem jó ötlet. Én pl. vettem neki focilabda párnát, azzal se tud sok mindent kezdeni de tetszett neki. :)
2011. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
nos, én 1 éves évfordulóra adtam az exemnek, mondom EX, azóta szakítottunk, és nem is nagyon tetszett neki sztem... jó, biztos örült, de nem annyira :) ez inkább lányos dolog... és ha esetleg vége lesz egyszer a kapcsolatnak, mit csinál vele? hm, vajon az enyémmel mit csinált?! levágta a fejem? :D komolyan, sztem ne adj ilyet neki :) én már megbántam...
2011. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom:/ Csak gondoltam mivel, az én párom is eléggé "lányos" örülne neki:/

Tudtok valami jobb ötletet?:D

2011. júl. 4. 22:16
 4/9 anonim ***** válasza:
ha lányos, akkor sztem örülhet :) esetleg vmi vicces boxer kiegészítőnek :) jó a párna, ha szted jó ötlet :) végülis nekem se volt jobb ötletem :)
2011. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg amúgy szerintem mindegy mit adunk, ha egyszer vége lesz a kapcsolatnak úgyis a kuka vagy ajándékozás lesz a cél... Én a swarovskimat konkrétan a tiszába dobtam:É
2011. júl. 4. 22:19
 6/9 anonim ***** válasza:
aaz igen :D hát akkor add azt. jobb nem nagyon jut az eszembe :/ én a barátomnak most max vmi háztartási cuccot vennék a lakásba :D
2011. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem gáz. én nem adnék, és nem is örülnék neki. persze lenne ez a 'jajj de jó, tök tetszik :)' és biztos hazsnálnám alvásra, de ez olyan sablon szerintem. én mondjuk karácsonyra egy ezüst szívecske medálos karkötőt kaptam a barátomtól és annak baromira örültem mert jó karkötőm kevés van :) és nagyon jól eltalálta :) lehet, hogy ez is sablon kicsit (nem törött szíves) de szerintem 1000x jobb mint a párna

17/L

2011. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ugyanezt kaptam én is szülinapomra:D és én is nagyon örültem neki, de szerintem egy csaj mindennek örül:D Tudom hogy sablonos de akkor mit adjak egy srácnak?
2011. júl. 4. 22:32
 9/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok :D


hát nekünk eddig 2x volt ajándékozás.

karácsony és a szülinapja. mmint amit én adtam a barátomnak :D


karácsonyra egy pénztárcát kapott, ilyen bőrpénztárca, a kedvenc bandájának a logójával meg minden :) (mert előtte mindig a zsebében tartotta az összes pénzét) és baromira örült neki :D


szülinapjára csináltam tortát (szereti a gyümölcsös dolgokat+vaníliapudingot=tortaalapra vaníliapuding, rá banán és a közepére eprekből egy szív+tortazselé. ízlett neki :D) + nem volt nálunk senki aznap+éjszaka+rendeltem neki pólót, amit szerdán adok oda neki :)


esetleg vmi jó kulcstartó, pénztárca, póló, édesség (valanetin-nap: szív alakú sütik :D + vizipipa dohány) a hobbijával kapcsolatban valami, vagy amit sokszor emleget, akár egy cipőfűző (vagy nálunk a vizipipa dohány volt ilyen)

2011. júl. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!