Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Karácsonyra jó ötlet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyra jó ötlet egy párna mellé egy csomag, amiben a kapcsolatunk egy-egy emlékezetes pillanatát felidéző ajándékocska lenne?

Figyelt kérdés

Többek között a következő dolgok lennének benne:

- első randinkon múzeumban voltunk, és az ottani belépőjegy

- egy olyan óvszer, amit az első alkalomkor használtunk

- szórólap arról a rendezvényről, ahol megismerkedtünk

- egy olyan virág, amit az egyik randinkon szedett nekem

- az első közös fotó bekeretezve

- egy olyan kis pia, amit akkor ittunk, amikor életemben először berúgtam vele

- az első sms-e, amit küldött nekem egy szép lapra leírva

- plüss maci, mert macinak hívom, és egy plüss angyal, mert angyalnak hív.

És még más apróságok. Vagy a fiúk ilyesmit nem értékelnek? És ha ez jó ajándék, akkor mibe tehetném bele? Dobozba nem szeretném, mert a legutóbbi ajándékát is dobozban kapta, és nem akarok mindig dobozt adni.


2009. dec. 5. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem örülne. És simán csomagold be csomagolópapírba! Masnival, csomagolószalaggal tudod dekorálni kicsit.
2009. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon ötletes! Én is gondoltam már hasonlóra :)
2009. dec. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez annyirra joooo, ienkor összeszorul a szivem hogy nincs barátnőm aki ilyenekkel kedveskedne :( nekem nagyon tetszene, szerintem kevés ember van akinek ez nem tetszene
2009. dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez tényleg annyir ajó ötlet!kreatív, személyes, olcsó...

ilyenkor ugy sajnálom, hogy nincs pasim, aki ilyennel kedveskedhetne/akinek ilyennel kedveskedhetnék.. :(

2009. dec. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom én is, hogy nincsen barátnőm, én is azon kevesek közé tartozom, akik örülnek az ilyen apróságoknak.

Szerintem ez egy nagyon jó ötlet.


21f

2009. dec. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!