Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem ez a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem ez a pasi, nem tudok kiigazodni rajta?

Figyelt kérdés

Egy tanfolyamra járok egy pasival, akivel baráti viszonyban vagyok. Nem messze lakik tőlem, szóval buszon is együtt szoktunk jönni, sokat beszélgetünk.

A probléma az, hogy én 20 vagyok, ő meg 35. Van felesége, gyereke. Igazából folyamatosan flörtöl velem. Meg olyanokat mond, hogy ha fiatalabb lenne és nem lenne felesége akkor, tuti akarna tőlem többet is. De utána meg sokszor kihangsúlyozza, hogy csak barátkozni szeretne, mert nagyon bír engem. Szerencsére a felesége nem féltékeny típus. Akár meg is látogathatnám egyszer őket, megismerhetném a családját. Nem értem, hogy ez a viselkedés mit jelent. Ha csak barátok vagyunk, minek csorgatja rám a nyálát? Ha meg többet szeretne tőlem, akkor minek akarja, hogy megismerjem a feleségét?


2017. márc. 8. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ebből a leírásból nem tűnik ki, hogy csorgatná a nyálát.

Ez egy szimplán baráti viszony. Az megesik, hogy egy férfi és egy nő között könnyed flört kialakuljon, de az csak játékosság, vicc.

Ha akarna valamit, akkor zavarba ejtőn bámulna, nehezebben fejezné ki magát előtted, vagy eljátszaná az alfahímet és a mi a legfontosabb eszébe sem jutna bemutatni a feleségét.

2017. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Flörtöl veled, se több, se kevesebb, legyezgeti az egóját az érdeklődéseddel és emellett barátkozik. Valószínűleg ilyen közvetlen a természete. Ne gondolj bele túl sokat.
2017. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A bőrének vastagságán múlik elsősorban, ne gondold, hogy csak a tiszta barátság hajtja. Pont a férfiak hangoztatják más kérdéseknél, hogy férfi - női barátság nem létezik max. ha 60 éves lennél és úgy akarna barátkozni, akkor elhinném, de mint írtad láthatóan tetszel neki, az meg hogy tagadja nem számít. Ha ő Lassú víz partot mos típus, még a közös családi ebéd is beleférhet, majd lassan cserkész. :)
2017. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


Tipikus általánosítás...

2017. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
A kérdezőnek az a baja, hogy miért nem mozdult rá a pasas határozottan.
2017. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!