Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen tettem?

Figyelt kérdés
Visszautasítottam egy munkát, mert a pasim szerint túl keveset lettünk volna együtt és ez nem tett volna jót a kapcsolatunknak. 28/L

2017. márc. 7. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:

és te mit gondolsz erről?

am sokszor van olyan, hogy szarabb munkát kell vállalni, vagy rosszabbul fizetőt, hogy később jobb lehetőségeid legyenek, mert lehet az a munka nyújt olyan lehetőségeket fejlődésre, vagy karrierre ami később nagyon megéri :)


24F

2017. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szerettem volna vállalni, nem egy álommunka, de jó lett volna
2017. márc. 7. 19:42
 3/9 anonim ***** válasza:

és megérte volna szerinted ezt az árat a munka?


24F

2017. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem rosszul tetted. Már most hagyod magad irányítani. miért nem vállal ő olyan munkát, hogy többet lásson téged. Mióta vagytok együtt és hol tart a kapcsolat? Én pl kimentem egyedül angliába a jobb jövő érdekében 4 éves komoly kapcsolat kellős közepén. Aztán ő utánam jött. Most meg van itthon egy kétszintes családi házunk hitel nélkül az én jóvoltomból. Azóta már házasok vagyunk. Fél évet voltam kint, ami alatt nem tartottunk szünetet.
2017. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mármint egyedül voltam kint fél évet. Összességében 5-öt voltunk kint ketten.
2017. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod. Amúgy 28 az már inkább N mint L.
2017. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég komoly a baj, ha a pasid ennyire képes téged irányítani. 28 évesen már nem egy taknyos tini szintjén kéne állnod, de a te életed, úgy cseszed el, ahogy jólesik.
2017. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasid szerint... És te Szerinted? Meg mennyit keres ő, és mennyit te, hogy így válogathatsz? (nem kell válaszolnod) Pontosabban válogathat ő, hogy neked -vagyis neki- mi a jó, mit csinálj, vagy ne csinálj...
2017. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, és? Így indul a zsarolás és korltozás. De ha neked jó, hogy már most kalitkába zár, a te bajod...
2017. márc. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!