Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi többször mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi többször mondja nekem, ha barátnője lenne ezt meg azt csinálná, akkor lehet, hogy többet akar tőlem?

Figyelt kérdés

2017. márc. 8. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem.
2017. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Önmagában semmit nem jelent.

Ha mondjuk elmeséled, hogy elmentél futni/kirándulni akármit csinálni és arra a válasza akkor elképzelhető, hogy szeretne valamit.

2017. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

attól függ mit. kicsit többet kéne elárulnod.


Amúgy meg jegyezzétek meg csajok: egy pasi akkor akar többet tőletek, ha kerek-perec elhív randizni. A férfi nem célozgat meg utalgat, hanem elmondja, hogy mi van és kész.

2017. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Pontosan tudom, mert nekem is van olyan lány barátom, akivel ha beszélgetünk és néha előjön a barátnő téma, akkor van hogy elmondom neki, hogy ilyen és ilyen helyzetben ezt és ezt tenném, ha lenne barátnőm. Elmondom, ő meghallgatja, enniy.

Nem kell többet látni bele.

2017. márc. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!